İsimsiz oyunu tiyatrocu çiftin sorgulamaları

19.03.2019
A+
A-

Tiyatrocu çiftin sorgulamaları İsimsiz adlı oyunla sahneye geliyor. İsimsiz’in oyuncuları televizyon seyircisinin Asmalı Konak dizisinden sempati ile hatırladığı oyuncular Eylem Yıldız ve Burak Altay. 

İsimsiz oyunu tiyatrocu çiftin sorgulamalarını sahneye getiriyor. 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde sahnelenecek olan İsimsiz adlı oyunda Eylem Yıldız ve Burak Altay tiyatrocu çifti canlandırıyor. 

Toy Sahne’de seyirciye buluşacak olan İsimsiz’in oyuncuları televizyon seyircisinin Asmalı Konak dizisinden sempati ile hatırladığı oyuncular Eylem Yıldız ve Burak Altay. 

Eylem Yıldız ve Burak Altay aynı zamanda oyunun yapımcıları da…

Maçka Gmall Toyİstanbul Sahnesi’nde seyircileriyle bulaşacak olan oyunun yazarı Tilla Lindenberg. Oyunu dilimize kazandıran ise Yücel Erten.

İsimsiz adlı oyunun yönetmeni Ebru Tartıcı Borchers, yönetmen yardımcısı ise Tuba Aydın.

Oyun, yaratım sürecindeki tiyatrocu bir çiftin sanat, siyaset, özgürlük ve kadın-erkek ilişkilerine dair dertlerini sorguladıkları bireysel mücadelelerini konu alıyor.

İsimsiz, sezon boyunca sahnelenmeye devam edecek.

 

Yapım: Kavim Tiyatro

Oyun yazarı:  Tilla Lingenberg

Çeviri: Yücel Erten 

Yönetmen: Ebru Tartıcı Borchers 

Sahne ve ışık tasarımı: Kerem Çetinel 

Fotoğraf: Okan Ertmen 

Yönetmen Yardımcısı: Tuba Aydın 

Oynayanlar: Eylem Yıldız, Burak Altay

Sayım Çınar
Sayım Çınar
Kitap dünyasının nabzını tutuyor. Yazar ajanı. Edebiyatımıza yeni yazarlar kazandırıyor. Aynı zamanda tam bir gezgin. Dünyayı gezmeyi, yeni kültürler tanımayı seviyor. Sinema, film festivallerinin vazgeçilmez isimlerinden. İletişim: sayimcinar@gmail.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.