Çocuklar Duymasın’a Gülin İyigün geri döndü

19.03.2019
A+
A-

Çocuklar Duymasın dizisinin düşen reytinglerine çare olarak bu sezon da Tutku karakteriyle aranıyor. Geçtiğimiz sezon diziden çıkarılan Tutku, tekrar diziye dahil edildi.

Çocuklar Duymasın’a Gülin İyigün geri döndü. Kanal D’nin çok izlenen dizisi Çocuklar Duymasın eski bir karakteri tekrar ekrana getiriyor. 

Birol Güven’in yapımcılığında televizyon tarihinde rekorlar kırarak devam eden Çocuklar Duymasın, “Tutku” karakterini tekrar ekrana getiriyor. 

Çocuklar Duymasın’ın 73. yeni bölüm fragmanında Tutku’nun geri döndüğü izleyiciye duyuruluyor. Tutku “Nerede kalmıştık?” diyor. 

Tutku karakterini Gülin İyigün canlandırıyor. Çocuklar Duymasın dizisinin geçtiğimiz sezon yaşadığı reyting sorunları nedeniyle Tutku karakteri senaryoya dahil edilmişti. İzleyinin ‘gıcık olarak’ izlediği Tutku, dizinin reytingini arttırmıştı.

Ancak izleyici Tutku karakterinden hoşlanmamıştı. Tutku’nun sevilmemesi üzerine Birol Gün, bu karakteri senaryodan çıkarmıştı. 

Daha önce de dizide rol alan Gülin İyigün, tekrar reytingleri düşen Çocuklar Duymasın’a geri dönüyor. Belli ki Birol Güven, Tutku’nun yarattığı kaos ortamının seyirciyi etkilediğini görüyor. Tutku ile tekrar reytinglerin yükselmesi bekleniyor. 

Tutku’nun Haluk’a olan aşk tutkusu

Tutku, Haluk’a saplantılı bir şekilde aşıktır. Bir yıl önce Haluk ve Meltem’in hayatından çıkmıştır. Ancak Tutku, hiç beklenmedik bir anda tekrar Haluk ve Meltem’in karşısına çıkar. 

Tutku, ne isterse elde etmesini bilmiştir. Ve daha güçlü olarak geri dönmüştür. Zamanında Haluk’a derin ve saplantılı bir aşkla bağlanan Tutku’nun geri dönmesinin nedeni ne? Yaşanan onca kaostan sonra Tutku tekrar geldiyse çok büyük bir nedeni olmalı. 

Çocuklar Duymasın yeni bölümü 20 Mart 2019 Çarşamba günü saat 19.45’te Kanal D’de olacak. 

Gülin İyigün, Dali’nin Kadınları adlı oyunda Marilyn Monroe’yu canlandırıyor.

Gülin İyigün kimdir

Gülin İyigün tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Bu sezon oldukça sükse yapan Dali’nin Kadınları adlı oyunda Marilyn Monroe karakterini canlandırıyor. 

18 Şubat 1983 İstanbul doğumlu olan oyuncu, reklam filmleri ile kamera karşısına geçmiş 2011 yılında ise dizi sektörüne ilk adımını atmıştır.

Tek Başımıza adlı dizide ilk rolünü oynamış ardından da Seksenler dizisinin kadrosuna girmiştir. Oynadığı bazı diziler arasında Analı Oğullu, Rumuz Cavidan ve Galip Derviş bulunmaktadır.

Gülin İyigün, oyunculuğunun yanı sıra yoga eğitmenliği de yapıyor. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.