İsmet Özel kalp krizi geçirdi sağlık durumu hakkında son bilgi

Şair ve yazar İsmet Özel yoğun bakımda tedavi altına alındı. Kalp krizi geçiren İsmet Özel’in sağlık durumu merak ediliyor. İsmet Özel kalp krizi sonucu hastaneye kaldırıldı.

İsmet Özel kalp krizi geçirdi sağlık durumu hakkında son bilgi

İsmet Özel kalp krizi geçirdi sağlık durumu hakkında son bilgi… Ünlü şair ve yazar İsmet Özel kalp krizi geçirdi. Hastaneye kadırılan İsmet Özel tedavi altında tutuluyor.

74 yaşındaki şair İsmet Özel’in sağlık durumuyla ilgili paylaşımı Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık yaptı. Kerem Kınık “Gitme usta” diyerek Twitter hesabından İsmet Özel’in kalp krizi geçirdiğini duyurdu.

Şair ve yazar İsmet Özel’in sağlık durumu nasıl? İsmet Özel kalp krizi geçirdikten sonra acil olarak hastaneye kaldırıldı. İsmet Özel Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alındı.

Kerem Kınık, İsmet Özel’in Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesi’nde tutulduğunu duyurdu.

Kerem Kınık yaptığı açıklamada, “Kalp krizi sonucu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Koroner Yoğun Bakıma kaldırılan Şair İsmet Özel’e Mevladan acil şifalar diliyorum” dedi.

İsmet Özel by-pass olacak

Ardından yaptığı paylaşımda da İsmet Özel’in anjiodan çıktığını, durumunun stabil olduğunu ve by-pass ameliyatına hazırlandığını duyurdu. İsmet Özel bypass ameliyatı ile kalp sorunu düzeltilmeye çalışılacak.

İsmet Özel, kendi şiirlerini de okuyarak paylaşan bir şair. Şiirlerini kendine has üslubuyla okuyan İsmet Özel, ayrıca beğeni alıyordu. İsmet Özel Amentü adlı şiirini okumuş ve youtube kanalında yayınlanmıştı. Amentü şiirini İsmet Özel’in sesinden dinleyebilirsiniz.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.