İstanbul Art Show sanat buluşmasına hazır

İstanbul Art Show sanat buluşmasına hazır. 14 -16 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul Hilton Exhibition Center’da düzenlenecek olan İstanbul Art Show için geri sayım başladı. 

İstanbul Art Show sanat buluşmasına hazır

İstanbul Art Show sanat buluşmasına hazır. 14 -16 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Art Show için geri sayım başladı. 

İstanbul Art Show’da birçok farklı tarzda sanat eseri bir araya getirecek olan disiplinler arası bir fuar.  İstanbul Art Show ile sanatın herkes için ulaşılabilir olmasını ve her kesimden insana dokunabilmesini amaçlanıyor.

İstanbul Art Show 14 -16 Aralık 2018 tarihlerinde İstanbul Hilton Exhibition Center’da yapılacak. İstanbul Art Show, Türkiye ve dünyadan sanatçıları bir araya getirecek. Birçok galeri İstanbul’un merkezindeki sanat buluşması çatısı altında buluşacak.

İstanbul Art Show’da resim, heykel, seramik, grafik, fotoğraf, dijital art ile ilgilenen sanatçılar eserleriyle yer alıyor. Özgün baskı, sanatsal yayınlar, ulusal ve uluslararası sanat galerileri, çağdaş sanat müzeleri, koleksiyonerler, sanat eğitimi ile ilgili kurum ve kuruluşlar medya yayınevleri, çağdaş sanat dünyasına açılan yeni bir pencere olan bir araya geliyor.

Düzenlenecek seminerler, paneller, enstalasyonlar ile çağdaş sanatın sınırlarını, kapsamını, birçok konuşmacıdan dinleme olanağı sunulacak. 

İstanbul Art Show, canlı performanslar, atölyeler gibi yan etkinlikleri ile sanatseverleri süreçlere dahil edecek.

Ziyaretçiler, sanatçılarla bir araya gelecek ve sanatçılarda, sanatsevere doğrudan ulaşma olanağı bulacak.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.