İstanbul Kitap Fuarı için geri sayım

26.09.2017
A+
A-

Ülkemizin en kapsamlı kitap fuarı izin geri sayım başladı. 36. Uluslararası Kitap Fuarı 4-12 Kasım 2017 tarihleri arasında kitap dünyasını bir araya getirecek.

İstanbul Kitap Fuarı için geri sayım

İstanbul Kitap Fuarı için geri sayım başladı. TÜYAP tarafından bu yıl 36’ıncısı düzenlenecek olan İstanbul Kitap Fuarı, kitap dünyasını bir araya getirecek. Fuar ülkemizin en kapsamlı ve alan olarak da büyük kitap etkinlik buluşması olarak biliniyor. Okur, yazar ve yayıncıları bir araya getiren fuar uluslararası özelliği ile de öne çıkıyor.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 4-12 Kasım 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıl Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda ziyaretçi rekoru kırılmıştı. Beylikdüzü TÜYAP’ta geçen yıl kitap fuarı ile birlikte aynı fiziki alanda ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı düzenlendi. Her iki fuar da TÜYAP tarafından, kitap fuarı ise Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlendi.

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı,  rekor sayıya ulaşarak 621 bin kişinin ziyaretiyle sona ermişti.  TÜYAP Kitap ve Sanat Fuarlarını ziyaret eden kitapsever ve sanatsever sayısı geçtiğimiz yıla oranla %11,3’lük bir artış göstererek 621 bine ulaştı.

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.