James Bond silahı açık arttırmada

James Bond’un ünlü silahı müzayedede satışa çıkıyor. Amerika’daki müzayedede Walther PP serisi Bond tabancasının 150 bin ila 200 bin dolar arasında alıcı bulması bekleniyor.

James Bond silahı açık arttırmada satışa çıkacak. Sean Connery’nin ilk James Bond filmi Dr. No’daki silahın büyük ilgi görmesi bekleniyor. Müzayere 3 Aralık’ta ABD’de Julien’s Müzayedesi’nde yapılacak. Walther PP serisi Bond tabancasının 150 bin ila 200 bin dolar arasında alıcı bulması bekleniyor.

İlk James Bond filmi olan Dr. No’daki silah müzayedede satılacak. Sean Connery’nin, dünya çapında şöhret kazanmasını sağlayan James Bond silahı açık arttırmada sahibini bekleyecek. 

Sean Connery’inin elinde s ilahla çekilmiş olan o pozu sinema tarihinin unutulmaz kareleri arasında yerini aldı. Şimdi o silah açık arttırma ile satışa çıkarılacak. 

Geçtiğimiz günlerde 90 yaşındayken hayata veda eden ünlü aktör Sean Connery’nin, dünya çapında şöhret kazanmasını sağlayan ilk James Bond filmindeki silahı açık artırmaya çıkarılıyor.

3 Aralık’ta ABD’de Julien’s Müzayedesi’nde yapılacak olan ‘İkonlar ve İdoller Üçlemesi: Hollywood’ adlı açık artırmada, Connery’nin 1962 yapımı Dr. No filminde kullandığı silah, alıcısını arayacak.

Müzayede evinden silahın özelliği ile ilgili Fox News’e yapılan açıklamada, “James Bond karakterinin sinematik başlangıcında, Connery bu kahraman tabancayı film boyunca kullanıyor ve bu tabanca son altmış yıldır kitaplarda, filmlerde ve diğer medya araçlarında yer alan karakterin belirlenmesine ve tanımlanmasına yardımcı oldu” denildi.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.