James Hakan Dedeoğlu’ndan Olağanüstü Sıradışı ve Mükemmel romanı

James Hakan Dedeoğlu “Olağanüstü Sıradışı ve Mükemmel” adlı romanıyla okurların karşısında. Roman polisiye macera türünde.

James Hakan Dedeoğlu’ndan Olağanüstü Sıradışı ve Mükemmel romanı… James Hakan Dedeoğlu imzalı roman raflarda yerini aldı.

“Olağanüstü Sıradışı ve Mükemmel” adlı roman April yayınlarından çıktı. 

Muzip ve sürprizli kalemiyle Dedeoğlu, polisiyenin, maceranın, aşkın ve gizemin başrolde olduğu, bir solukta okunan yeni romanıyla okurlarına merhaba diyor.

Basın bülteninden okuyalım: 

Kanıksadığımız distopyanın yok saydığımız dertleri bir ütopya ihtimaline yol açarsa ne olur?

Kariyerinin tekdüzeliğinden sıkılıp hayatının filmini çekmek için herkesten kaçan ünlü dizi yönetmeni kendini Akdeniz kıyısında, üzerine yazlık site inşa edilmiş bir antik kentte bulur.

Yavaş yavaş tanıştığı ahalinin yıllanmış sırlarını karşı konulmaz bir merakla açığa çıkarma peşine düştükçe doğanın akılalmaz mucizeleri eşliğinde kendinden bile sakladığı yakıcı sırlarla yüzleşir.
Nükleer savaş ve dünyanın son şafağı.
Adı sanı bilinmez bir çiçeğin insanların yüzüne yerleştirdiği o tekinsiz tebessüm.
Geçmişin bir günlükten seslenen hayaletleri.
Kadim zamanlardan beri insanları avlayan şu delilik.
Sanki hepsi ortaya çıkmak için Mert’in Harabeler Sitesi’ne gelmesini bekliyor.
Çıldırtıcı aşkın gölgesinde, atom bombası patlasa umursamayacak sakinlerle, kan gölünün ortasında dans etmek için ondan geriye sayılıyor.

James Hakan Dedeoğlu muzip ve iddialı kalemiyle insanlıktan çıkmamak için köşe bucak kaçanların korktuklarının başlarına gelmesini yazıyor.

James Hakan Dedeoğlu hakkında

James Hakan Dedeoğlu, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Aylin Güngör ile birlikte, bu yıl 20. yılını kutlayan müzik, sinema ve sanat dergisi Bant Mag.’ı kurdu. Çizer Sadi Güran ile birlikte hazırladıkları grafik novella tarzındaki Rumeli Kabusu 2017 yılında yayınlandı. 2019 yılında ise Bunu Biz İstedik İstanbul adlı romanı okurlarla buluştu. Yeni romanı Olağanüstü, Sıradışı ve Mükemmel bu yıl yayınlandı. James Hakan Dedeoğlu yayıncılık ve yazarlığın yanı sıra TSU! adı altında müzik üretimlerine devam ediyor.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.