Jennifer Lopez pırlantalı maskesiyle yeni yıl konseri sahnesinde

Jennifer Lopez yeni yıl konserinde 2020’ye dikkat çeken maskesiyle veda etti. Times Meydanı’ndaki konserde Lopez sadece şarkıları ve güzelliğiyle değil, maskesiyle de ilgi çekti.

Jennifer Lopez pırlantalı maskesiyle yeni yıl konseri sahnesindeydi. Dünyaca ünlü pop şarkıcı Jennifer Lopez, ABD’nin Times Meydanı’nda düzenlenen yeni yıl konserinde sahneye ilgi çekici kostümüyle çıktı. Lopez pırlantalı maskesiyle 2020 yılında düm dünyayı esir alan koronavirüs salgınına yönelik mesaj verdi. 

ABD’de her yıl olduğu gibi yılbaşı kutlamaları için Times Meydanı’nda yeni yıl kutlamaları yapıldı. Kutlamalar çerçevesinde sahnede Jennifer Lopez de vardı…

Elbette koronavirüs tedbirleri kapsamında meydan hınca hınç dolu değildi. Halbuki daha önceki yıllarda aynı meydan soğuk havaya rağmen yüzbinlerce kişinin akınına uğramıştı. Bu yılki kutlamalara sadece bir avuç davetli misafir katılabildi.

51 yaşındaki Jennifer Lopez kutlamalar kapsamında sahnedeydi. Yılın son buluşmasında Jennifer Lopez sadece müziği ve güzelliğiyle değil kıyafetiyle de ilgi çekti. Jennifer Lopez maskesiyle dünyaya anlamlı bir mesaj iletti. Elbette popüler kültürün ikonlarından olduğu için o maske sıradan olmayacaktı… Taşlarla süslü bir yerküreyi maske olarak yüzüne yerleştiren Lopez şarkılarını bir süre bu kostümüyle söyledi.

Bu yılki teması corona virüs salgınıyla mücadeleye atfen ‘2020 Kahramanları’ olan Times Meydanı’ndaki kutlamada gösteriler akşam saat 18.00’de başlayarak 00.30’a kadar sürdü. Times Meydanı’ndaki konseri kimler mi izledi? 2020 Kahramanları adıyla corona virüs salgını ile mücadelede ön saflarda bulunan sağlık, acil müdahale ve diğer temel hizmet sektöründen yaklaşık 40 kişi, aileleri ve sevdikleriyle sosyal mesafeyi gözeterek, Times Meydanı’nda kutlamaları izledi.

New York Polis Teşkilatı (NPYD), Times Meydanı’nın etrafını barikatlarla çevirerek olası saldırılara karşı güvenlik önlemleri alırken, kutlamalar için alana girmek isteyen kişilere de izin verilmedi.

Aktör Jonathan Bennett tarafından sunulan yeni yıl kutlama programı, reklamsız olarak televizyon kanalları ve internet üzerinden halkın izlenimine sunuldu. Ulusal kanallar kendi sunucu ve muhabirleri ile zaman zaman Times Meydanı’na canlı bağlanarak kutlama programında kendi akışını oluşturdu.

Değişik pop müzik ve dans gruplarının performanslarını sergilediği kutlamalar kapsamında Jennifer Lopez ve Cyndi Lauper gibi dünyaca ünlü sanatçılar konser verdi.

Ulusal kanallar, internet portalları ve sosyal medya aplikasyonları üzerinden canlı yayınlanan Times Meydanı’ndaki kutlamaları dünya genelinde yaklaşık bir milyar kişinin izlediği tahmin ediliyor.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.