Demet Akbağ’a İbo Show tepkisi

Oyuncular Sendikası Başkanı unvanı da bulunan oyuncu Demet Akbağ’a İbo Show’ı çıktığı için sert eleştiri geldi. Oyuncu Mehmet Esen, İbrahim Tatlıses’in kadına şiddetle alakalı geçmişini hatırlatarak Demet Akbağ’ın bu programa çıkmasını bir ‘aklama’ olarak değerlendirdi. Esen, Demet Akbağ’ı sendika başkanlığından istifaya davet etti…

Demet Akbağ’a İbo Show programına çıktığı için sert eleştiri geldi. Ünlü oyuncu Demet Akbağ aynı zamanda Oyuncular Sendikası Başkanı olarak da görev yapıyor. Oyuncu Mehmet Esen, Demet Akbağ’ı İbo Show’a çıktığı için sert sözlerle eleştirerek başkanlıktan istifaya çağırdı. 

Demet Akbağ, İbo Show adlı programa çıkınca sert eleştiri aldı. İbrahim Tatlıses’in kadına şiddet ile olan geçmişteki karanlık noktalarını hatırlatan Mehmet Esen, Demet Akbağ’ı İbo Show’e çıktığı için sert ifadelerle eleştirdi. 

Oyuncu Mehmet Esen, Demet Akbağ’ın Oyuncular Sendikası Başkanlığı’ndan istifa etmesi gerektiğini söyledi. 

Oyuncu Mehmet Esen, Oyuncular Sendikası Başkanı Demet Akbağ’a istifa çağrısında bulundu.

Demet Akbağ’ın İbrahim Tatlıses’in programına konuk olmasına karşı çıkan oyuncu Mehmet Esen, Tatlıses’in kadına şiddete yönelik açıklamalarını hatırlatarak Akbağ’a Oyuncular Sendikası Başkanlığından istifa çağrısı yaptı.

Demet Akbağ İbo Show’a çıktığı için sert eleştirildi…

İbrahim Tatlıses’in kadına şiddet uyguladığı ve savunduğu haberlerin gazete kupürlerini paylaşan Mehmet Esen, Twitter’da şunları yazdı:

“Kadınlara defalarca şiddet uygulayan ve bunun bir kere bile özrünü dilemeyen #ibrahimtatlıses’in, programına çıkarak onun yeniden gündeme gelmesine çalışan @demetakbag @oyuncusendika başkanlığından istifa etmelisin.Kadına şiddet uygulayanı aklayan bir sendika başkanı olmamalı!”

Tatlıses daha önce defalarca kadına şiddet haberleriyle gündeme gelmişti.

Tatlıses, kadınlara bakışını daha önce “Kadın dövülür de sevilir de… Döveceksin dediysek, ağzını burnunu kırmayacaksın. Kadın susmasını bilecek, ağırbaşlılığını koruyacak. Ama sürekli dırdır ederse olmaz. Adamda dayanma sınırı var” sözleriyle açıklamıştı.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.