Jennifer Lopez uyuşturucu baroniçesi The Godmother

Dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez, bir uyuşturucu baroniçesi olarak sinemada seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Jennifer Lopez uyuşturucu baroniçesi The Godmother

Jennifer Lopez uyuşturucu baroniçesi olacak. Kolombiyalı ünlü uyuşturucu baroniçesi Griselda Blanco, Jennifer Lopez tarafından canlandırılacak. Griselda Blanco’nun hayatı sinema filmi oluyor. The Godmother adlı film için çalışmalara başlanıldı. 

Jennifer Lopez, 6 Ağustos 2019 günü Antalya’da konser için bulunacak. 

Griselda Blanco, Kolombiyalı ünlü uyuşturucu baroniçesi. Uyuşturucu dünyasında, yer altı dünyasında adı bilinen ve ‘tarihe geçen’ bir isme sahip.

Griselda Blanco’nun hayatı şimdi sinemaya aktarılıyor. Jennifer Lopez uyuşturucu baroniçesi rolünü canlandıracak. The Godmother adlı filmin başrolünde dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez olacak.

Jennifer Lopez bu filmde sadece oyuncu olarak değil yapımcı olarak de yer alacak. Jennifer Lopez filmi Elaine Goldsmith-Thomas, Benny Medina ve Julie Yorn ile birlikte yapacak. 

Ünlü şarkıcı ve oyurcu Jennifer Lopez, The Godmother adlı filmin belki de yönetmen koltuğunda da oturacak. Bu henüz netlik kazanmadı. Ancak gerçekleşmesi durumunda The Godmother filmi Jennifer Lopez’in ilk yönettiği film olacak.

The Godmother filminin konusu

Jennifer Lopez uyuşturucu baroniçesi olarak kameranın önüne geçecek. The Godmother adlı filmin senaryosunu Regina Corrado ve Terence Winter yazacak. 

The Godmother’da, La Madrina lakabıyla anılan Griselda Blanco’nun yükselişi ve düşüşü anlatılacak. Kolombiya’da fakir bir çocukluk geçiren Blanco, uyuşturucu dünyasının göbeğine yerleşmiş ve acımasızlığıyla ün salmıştır. İki milyar dolardan fazla bir servete sahip olduğu düşünülen Blanco, oldukça büyük çatışmalardan birinin de elebaşı olarak biliniyor.

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.