Türkler Geliyor filminde Azerin de oynayacak

05.08.2019
A+
A-

Milliyetçi kesimin en beğendiği sanatçıların başında gelen Azerin, sinema filminde oynamaya hazırlanıyor. Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı adlı tarihi macera türündeki sinema filminin oyuncu kadrosu şekilleniyor.

Türkler Geliyor filminde Azerin de oynayacak

Türkler Geliyor filminde Azerin de oynayacak. TRT 1’de izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul’un yapımcısından sinema için tarihi macera türünde Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı geliyor. 

Yapımcı mehmet Bozdağ, geçtiğimiz günlerde filmin senaryosunun kapak fotoğrafını sosyal medyadan paylaşmış ve müjdeyi vermişti.

Diriliş Ertuğrul adlı diziyle büyük başarı kazanan Bozdağ Film bu kez sinema filmiyle seyirciyle buluşacak bir yapıma imza atıyor.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı adlı sinema filmini çekecek olan Bozdağ Film, çalışmalarını sürdürüyor. Filmin başrol oyuncularının belirlenmesi için karar aşamasına gelindiği belirtilirken, milliyetçi duruşu ile ve türküleri ile tanınan Azerin’in de filmde rol alacağı öne sürülüyor. 

Türkler Geliyor filmi ile ilgili diğer haberi buradan okuyabilirsiniz

Azerin, geçtiğimiz sezonda Fox TV’de yayınlanan ve beğeni ile izlenen Savaşçı dizisinde de rol almıştı. Savaşçı dizisinde Çırpınırdın Karadeniz adlı sembol türküyü askerlerle birlikte söyleyen Azerin, bu kez Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı adlı filmde rol almaya hazırlanıyor.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filminin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak. Ünlü sanatçı Azerin, milliyetçi kesimde çok seviliyor. Türküleri söyleme üslubu ve sahnedeki yiğit kadın duruşu ile geniş bir hayran kitlesi bulunan Azerin şimdi beyaz perdeden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Azerin’in söylediği “Türkler Geliyor” adlı türkü sevenleri tarafından çok beğeniliyor. Azerin, Çırpınırdın Karadeniz ile hafızalardaki yerini daima canlı tutarken, Türkler Geliyor adlı türkü ile de milliyetçi camiada ayrı bir yere sahip sanatçıların başında geliyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.