Kadıköy’de üç büyük yönetmen filmleri gösterimde

13.04.2019
A+
A-

Sinemanın üç büyük yönetmeninin 21 filmi Kadıköy’de seyirciyle buluşacak. “Üç Büyük Yönetmen: Bergman-De Sica-Wenders” programı ile filmler 18 Nisan-30 Mayıs tarihleri arasında Kadıköy Sineması’nda gösterilecek. 

Kadıköy’de üç büyük yönetmen filmleri gösterimde

Kadıköy’de üç büyük yönetmen filmleri gösterimde olacak. Sinematek Sinama Evi ve Kadıköy Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek olan gösterimlerde sinema tarihine damga vuran üç büyük yönetmenin filmleri sinema severlerle buluşacak.

“Üç Büyük Yönetmen: Bergman-De Sica-Wenders” programı ile filmler 18 Nisan-30 Mayıs tarihleri arasında Kadıköy Sineması’nda gösterilecek. 

Sinemanın üç büyük yönetmeni Ingmar Bergman, Vittorio De Sica, Wim Wenders filmleri seyirciyle buluşacak. Üç yönetmenin 21 filminden oluşan seçki salı, perşembe ve pazar günleri Kadıköy Sineması’nda olacak.

Her film için tek gösterim yapılacak. Filmler orijinal dilinde Türkçe altyazılı olarak beyaz perdede olacak. Gösterim takvimi ve bilet bilgileri için sinematek.kadikoy.bel.tr adresi veya “SinematekSinemaEvi” sosyal medya hesapları takip edilebilir.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.