Kahraman Tazeoğlu İntikam romanı polisiye gerilim türünde

Çok okunan yazarlardan Kahraman Tazeoğlu 25’inci kitabını polisiye gerilim türünde bir roman olarak okura ulaştırıyor. İntikam raflarda yerini aldı. Kahraman Tazeoğlu ilk imza gününü Büyükçekmece Kitap Günleri’nde düzenledi.

Kahraman Tazeoğlu İntikam romanı ile okurlarla buluşuyor. İntikam romanı Destek Yayınları’ndan çıktı. İntikam bir polisiye gerilim romanı. Yazar, alışılagelmiş tarzının dışında yeni bir tür ile okurlara ulaşıyor. İntikam romanı Kahraman Tazeoğlu’nun 25’inci kitabı.

İntikam romanın ruhunu Kahraman Tazeoğlu şu cümleyle ifade ediyor: Zeka güçten daha güçlüdür.

Güçlü sözleri ve derin metaforları romanlarında ustalıkla okura ulaştıran Kahraman Tazeoğlu, İntikam romanı ile okurları gerilimli bir polisiye macerasının içinde gezdiriyor.

Kahraman Tazeoğlu müptelası okurlar İntikam’ın satırlarını çizmekten yorulacaklar. İşte o satırlardan biri: “İyilerin intikamı kötülerin günahından daha acımasız olur.”

Türkiye’nin en çok okunan yazarlarından Kahraman Tazeoğlu’nun yeni kitabı İntikam Destek Yayınları’ndan çıktı. Kitapları yüz binlerce okura ulaşan Kahraman Tazeoğlu yeni kitabında okurlarının karşısına yeni bir türle çıkıyor.

Kahraman Tazeoğlu’nun önceki kitapları şunlar:

Başka, Eyvallah, Bambaşka, Söz, Araz, Kıyısızlar, Bukre, Kayıp Yüzyılın Prensesi, Yaralı, Vazgeçtim, Bütün Şiirler, Aşkla Kal, Furkan – Allah’a Emanet Ol, Mor, Simru, İki Söz,

Zeka güçten daha güçlüdür

Kahraman Tazeoğlu İntikam romanının tanıtımı için paylaştığı videosunda şunları söylüyor:

“Bir yanlışı bilirsen onu düzeltebileceğini düşünürsün. Ama bazı pislikleri düzeltmeye gücün yetmez.

Her seferinde sen zarar görürsün. Çünkü pislik en çok onunla mücadele etmesini bilmeden onu temizlemeye çalışana bulaşır.

Bu yüzden güçlü olmayı öğrenene kadar bulaşmayacaksın ve uzak duracaksın o pislikten.

Yani bileceksin ama unutmayacaksın. Güçlenip onu yeneceğin günü bekleyeceksin. Bu asla korkaklık değildir, zekayı kullanmaktır. Çünkü zeka güçten daha güçlüdür.

Biz o kirli insanları bir gün temiz bireylere dönüşeceklerini umduğumuz için değil, biz güçlenene kadar kendimizi pisliklerinden korumak için unutmuyoruz.”

İntikam romanı arka kapak yazısı

İntikam romanın arka kapak yazısı şöyle:

“Ölümü hak etmeyen masum ve temiz insanların ruhları, şüphesiz ki bir gün aynı kaderi yaşayan masum insanların bedeninde can bulacaktır. İlahi adaletin çarkları işte o vakit dönmeye başlayacaktır. Tabiattaki hiçbir varlığın gücü o çarkı durdurmaya yetmeyecektir. Çünkü kader, görünmez bir el tarafından yeniden yazılacaktır. Ve iyilerin intikamı, kötülerin günahından daha acımasız olacaktır.

Bedel yoksa hak yerini bulmaz.”

Başka, Eyvallah, Bambaşka, Söz, Araz, Kıyısızlar, Bukre, Kayıp Yüzyılın Prensesi, Yaralı, Vazgeçtim, Bütün Şiirler, Aşkla Kal, Furkan – Allah’a Emanet Ol, Mor, Simru, İki Söz,

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.