Kar Korsanları ödül alabilecek mi?

Kulis bilgilerine göre Kar Korsanları filmi bugün 15.00 itibariyle bir ödülü kucaklaması bekleniyor. Saat 15.00’te Generation bölümünün ödül töreni var.
‘ Kar Korsanları’ filminin yönetmeni Faruk Hacıhafızoğlu’nu aramışlar ve filmle ilgili iki kişiyle birlikte ödül törenine gelmesini istemişler. Faruk da ‘Biz beş kişi geliriz, filme katkısı bulunan arkadaşlarımın arasında seçim yapamam’ demiş. Bu öneriyi de kabul etmişler. Faruk’u ve ekibini saat 14.00’te alıp törene götürecekler, bir aksilik olmasın diye yanlarında bir görevli olacakmış. Böyle durumlarda genellikle bir ödül gelir. Faruk’a ‘eğer sizi birinci ya da ikinci sıraya oturturlarsa hemen bir teşekkür konuşması hazırla’ dedim. Bakalım ne olacak.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.