Karanlık Yılbaşı Öyküleri korku okurlarıyla buluşuyor

Korku ve gerilim edebiyatı sevenler için 13 öyküden oluşan Yılbaşı Karanlık Öyküleri adlı kitap yayımlandı. Korku edebiyatının Türkiye’deki yeni akım temsilcilerinden olan yazar Orkide Ünsür’ün derlediği kitap Bilgi Yayınevi tarafından basıldı.

Karanlık Yılbaşı Öyküleri korku okurlarıyla buluşuyor. Gerilim ve korkuya dair öykülerin yer aldığı Karanlık Yılbaşı Öyküleri – Aralıktan Sızan Karanlık adlı kitap Bilgi Yayınevi tarafından yayımlandı. 

Kitabı Orkide Ünsür derledi. Yazar Orkide Ünsür’ün bir hikayesi de kitapta yer aldı. Karanlık Yılbaşı Öyküleri  13 öyküden oluşuyor. Kitapta Özlem Ertan, Mehmet Berk Yaltırık, Kubilayhan Yalçın, Demokan Atasoy, Gülbike Berkkam, Uğur Kılınç, Funda Özlem Şeran, Uğur Batı, Murat Baykan, Işın Beril Tetik,  Alper Kaya, Orkide Ünsür ve Galip Dursun’un öyküleri bulunuyor. 

Kitabın lansmanı 24 Aralık Pazar, 18.30-21.00 saatleri arasında Kadıköy Muhit Bar’da yapılacak. Kitabın tanıtım metninde şu cümleler yer alıyor: 

Her Aralık ayının sonunda yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı ve sevinci içinde tatlı bir telâş görünür dünyanın her yerinde. Ama her şey görünenden ibaret değildir.

Kimi için tüm ailenin bir araya geldiği bir toplantıdır yılbaşı, kimi için arkadaşlarla bir ev partisi, şehrin meydanında patlayan havai fişeklerdir kimi için, kimi için romantik bir akşam yemeği, eğlence, yeni dilekler, yeni umutlar… Herkes için öyle değil oysa… Karanlığı da var bu dünyanın, kuytuları var… Her insanın içindeki karanlık kadar…

Özlem Ertan, Mehmet Berk Yaltırık, Kubilayhan Yalçın, Demokan Atasoy, Gülbike Berkkam, Uğur Kılınç, Funda Özlem Şeran, Uğur Batı, Murat Baykan, Işın Beril Tetik,  Alper Kaya, Orkide Ünsür ve Galip Dursun’un elinden çıkan karanlık öyküler,  yarattıkları tekinsiz ve gerilimli atmosfer ile içinizi ürpertecek. 

Karanlık Yılbaşı Öyküleri sizi gizem, gerilim ve korku dolu sayfalarıyla konfetilerle süslü yılbaşı telâşının ötesindeki öykülere davet ediyor.

* Kitapla ilgili gelişmeleri ve paylaşımları takip etmek isteyen için okuyucular için Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/karanlikyilbasioykuleri/

Editör: Serdar Tunatürk

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.