Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen Alef dizisinde

Dizilerin sevilen oyuncularından Kenan Mirzalıoğlu, Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen Alef dizisinde bir araya geliyorlar. Dizi 2020 yılında FX ve BluTV’de aynı anda ekranlara gelecek.

Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen Alef dizisinde

Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen Alef dizisinde başrolde oynayacak. Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen’in başrol oynayacağı Alef dizisinin ön çalışmaları devam ediyor. 

Alef dizisinin yönetmeni Emin Alper. May Prodüksiyon imzalı dizinin başrol oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen tanıtım fotoğrafları için buluştular. 

Alef, dijital platform BluTV’de yayınlanacak. 

Alef dizisinin yapımcılığını May Prodüksiyon üstleniyor. Alef dizisinde Kenan İmirzalıoğlu, Melisa Sözen ve Ahmet Mümtaz başrolleri paylaşıyor. Ödüllü yönetmen Emin Alper, Alef için kamera arkasına geçiyor. 

Alef dizisi 2020 yılında ekrana gelecek. Dizinin senaryosu Emre Kayış’ın kaleminden çıktı. 

Alef dizisinin konusu 

Alef dizisi sekiz bölümden oluşuyor. Alef dizisinin konusu ne? Televizyon izleyicilerinin merak ettiği “Alef dizisinin konusu ne” sorusuna kısa bir cevap var. Alef dizisinin konusu mistik bir polisiye bilmecenin çözümüne ait.

Sıra dışı bir polisiye dizi olan Alef, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor. Seri cinayeti çözmeye çalışacak olan hırslı dedektif Kemal, tecrübeli ortağı Settar ve bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar ekranda olacak. 

Alef dizisi Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyor. Gizemli yönüyle oyunculara da büyük heyecan yaşatıyor. 

Temelleri tarihe dayanan ve tasavvufi öğelerle donatılmış mistik polisiye dizi, 2020 yılında FX ve BluTV’de aynı anda ekranlara gelecek.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.