Kilyos’ta plaj sineması açıldı

Kilyos’ta plaj sineması açıldı

Kilyos’ta plaj sineması açıldı. Corona virüs salgını izlence ve seyir hayatında da yenilikleri hayatımızın içine soktu. Aslında nostalji olarak kalan kimi buluşmalar, şimdi güncel hayatın içinde ihtiyaç olarak yerini almaya başladı. 

Sinema salonlarının kapalı olması nedeniyle, bulunan çözümlerden biri arabalı sinema alanlarıydı. Şimdi de plaj sineması hayatımızda yerini aldı. İstanbul Kilyos’taki plaj sineması açıldı. Sinema cuma, cumartesi, pazar geceleri açık. Filmler açık havada izleniyor. Tırmata Beach’te açılan plaj sinemasında keyifli bir deneyim yaşanıyor. 

Corona virüs salgını nedeniyle sinema salonlarına alternatif olarak dışarıda film izleme akımı başladı. Arabalı sinemalardan sonra şimdi de plaj sineması yapıldı.

Yaz akşamları, deniz kenarında sinema keyfi yaşamak isteyenler Kilyos’ta, Tırmata Beach’teki plaj sinemasında buluşuyor. Plajda cuma, cumartesi, pazar geceleri, açık havada film izlenebiliyor.

Açılışını efsanevi sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Naim filmiyle yapan plaj sinemasında gösterimler eylül sonuna kadar devam edecek. Gösterim programında Ayla, Müslüm ve Yedinci Koğuşta Mucize gibi filmler yer alıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.