Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektiren hakime inceleme

Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirip bunu da sosyal ortamda paylaşan kadın hakime inceleme başlatıldı. Ünlü oyuncu vergi usul kanununa muhalefetten yargılanıyor. Bir kadın hakimin sanık ile duruşma salonunda fotoğraf çektirmesi ‘skandal’ olarak değerlendiriliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektiren hakime inceleme başlatıldı. Kamuoyu önce bu fotoğraftaki hakimi Kıvanç Tatlıtuğ davasının hakimi olarak değerlendirdi. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un açıklaması ‘fotoğraftaki hakim benim davama bakan hakim değildir’ şeklinde oldu. 

Sanık Kıvanç Tatlıtuğ ile mahkeme salonunda çektirdiği fotoğraf kadın hakimin başını ağrıtacak. 

Kıvanç Tatlıtuğ, ‘vergi usül kanununa muhalefet’ suçundan 13. Asliye Ceza Mahkemesi’nde hapis cezası ile yargılanıyor. 6 ila 10 yıl hapis istemiyle hakimin karşısına çıkan ünlü oyuncunun sahte fatura kullandığı iddia ediliyor. 

Bir kadın hakim ünlü oyuncu ile duruşma salonunda bir boy fotoğrafı çektirdi. Bu fotoğrafı da Whatsapp’taki durum bildirimine koyarak “Perşembe’nin sürprizi” notu ile paylaştı. Bu paylaşım ‘skandal’ olarak değerlendirilirken, 

Hakimler ve Savcılar Kurulu, Kıvanç Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğrafı paylaşan kadın hakime inceleme başlattı. Hakimin sanık ile fotoğraf çektirmesi sosyal medyada da yoğun olarak eleştirildi. 

Yaşanan gelişmelerin ardından Kıvanç Tatlıtuğ bir açıklama yaparak fotoğraftaki hakimin kendi davasına bakan hakim olmadığını söyledi.

Sanık Kıvanç Tatlıtuğ ile mahkeme kürsüsünde fotoğraf çektiren hakime inceleme başlatıldı.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.