Klarnet Festivali takvimi açıklandı

8. Uluslararası Klarnet Festivali takvimi belli oldu. Ülkemizin dünyaca ünlü klarnet sanatçısı Serkan Çağrı liderliğinde düzenlenen festival Ankara ve İstanbul’da müzikseverleri ağırlayacak.

Klarnet Festivali takvimi açıklandı

8. Uluslararası Klarnet Festivali takvimi açıklandı. Ünlü klarnet sanatçısı Serkan Çağrı liderliğinde düzenlenen festival İstanbul ve Ankara’da düzenlenecek.

8. Uluslararası Klarnet Festivali 12-18 Kasım tarihleri arasında İstanbul ve Ankara’da müzikseverleri bir araya getirecek.

Serkan Çağrı ve rembetiko müziğinin önemli temsilcilerinden Cafe Aman İstanbul aynı sahnede olacak. Türk ve Yunan ezgileriyle düzenlenecek konserde geçmişten günümüze Ege’nin iki yakasının sevip benimsediği Türkçe ve Yunanca şarkılar seslendirilecek. Konserde, Kos Adası’ndan gelecek dört dansçı da sahnede olacak.

Serkan Çağrı ve Cafe Aman İstanbul konseri 17 Kasım’da Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu’nda olacak. 18 Kasım’da ise İstanbul Mustafa Kemal Kültür Merkezi Atilla İlhan Salonu’nda müzikseverlerle olacak.

8. Uluslararası Klarnet Festivali takvimi

8. Uluslararası Klarnet Festivali takvimi belli oldu:

12 Kasım – Goran Bregovic – Bostancı Gösteri Merkezi / İSTANBUL

13 Kasım – Goran Bregovic – Congresium Oditoryum / ANKARA

14 Kasım – Yasmin Levy – Congresium Angora Salonu / ANKARA

16 Kasım – Yasmin Levy – MKM Atilla İlhan Salonu / İSTANBUL

17 Kasım – Serkan Çağrı & Cafe Aman İstanbul – CSO Konser Salonu / ANKARA

18 Kasım – Serkan Çağrı & Cafe Aman İstanbul – MKM Atilla İlhan Salonu / İSTANBUL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.