Köksal Ekinci ‘Venüs’ ile müzikseverlerle buluşuyor

04.04.2020
A+
A-

Köksal Ekinci ‘Venüs’ ile müzikseverlerle buluşuyor. Köksal Ekinci’den yüreklere dokunan bir parça daha müzik dünyamıza geliyor.

Dijital platformlarda yayınladığı özgün kayıtlarla dikkat çeken Köksal Ekinci, elektronik tınılarla bezeli ‘Venüs’ adlı parçasını dinleyiciyle buluşturdu.

“Venüs” için hazırlanan tanıtım bülteninden okuyalım:

Minimal house ve pop tınılarıyla bezeli parça, aslında soul ve funk türlerinin melezlenmesiyle oluşan ‘organik elektronik’e yakın. Hepsinden önemlisi, Venüs’ün kaydı da yayınlanma tarihi de tesadüf değil, aslında gökyüzünün bir eseri. Notalarla ruhsal denemeler yapan Köksal Ekinci, ‘Venüs’ün sesini’ dinleyerek bu kaydı ortaya çıkardı ve parça da yayınlanmak için Venüs’ün İkizler burcuna geçtiği bugünü tercih etti.

Kalp çakrasının sembolü ve tüm mantralarından oluşan şarkının video klibinde, dinleyicileri bir de sürpriz bekliyor. Astrolojiyle ilgilenen sanatçı, video klipte doğum haritalarınızı harekete geçirecek bir görsele yer verdi. Şarkıyı dinlerken hem Venüs’e kulak verin hem de bırakın ‘kundalininiz’ coşsun.

Dijital platformlardaki ilk üçlemesi Yas, Belki ve Dünya’yı geçen yıl yayınlayan Köksal Ekinci, bu yıl da Sen Ben Oldun ve Veda adlı parçalarıyla dinleyiciyle buluşmuştu.

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.