Çağan Irmak Selim Bey’in Yolculuğu filmi için kolları sıvadı

Çağan Irmak Selim Bey’in Yolculuğu filmi için kolları sıvadı

Çağan Irmak Selim Bey’in Yolculuğu filmi için kolları sıvadı. Türk sinemasının “Yeşilçam tadında” filmleri ile ünlü yönetmeni Çağan Irmak yeni filminin hazırlıklarına başladı. 

“Issız Adam”, “Babam ve Oğlum”, “Dedemin İnsanları” gibi iddialı filmlerin yönetmeni Çağan Irmak’ın yeni filminin adı “Selim Bey’in Yolculuğu”. 

Selim Bey’in Yolculuğu filminin kadrosu belirleniyor. Ancak kadro belirlenirken zaman zaman önceki açıklamalar yenilenerek filmde rol alacak isimlerde değişiklikler oluyor. Daha önce Selim Bey’in Yolculuğu filminin başrolünde Haluk Bilginer’in oynacağı açıklanmıştı. Ancak şimdi bir değişiklik var. 

Çağan Irmak, Selim Bey’in Yolculuğu filminde başrolü Uğur Yücel’e verdi. Selim Bey’in Yolculuğu filmi bir baba-kız hikâyesini anlatıyor. Çağan Irmak, Uğur Yücel’le ilk kez çalışacak. Ancak filmde, ünlü yönetmenin önceki filmlerinde rol verdiği Farah Zeynep Abdullah da var. Başarılı oyunculuğu ile sinemada kalıcı olduğunu çoktan ispatlayan Farah Zeynep Abdullah, Selim Bey’in Yolculuğu filminde başrolü Uğur Yücel ile paylaşıyor. 

Filmin yapımcılığını Muzaffer Yıldırım üstleniyor. Selim Bey’in Yolculuğu filminin çekimleri, koronavirüs salgınının atlatılmasından sonra başlayacak. Gelen bilgilere göre planlanan tarih Temmuz 2020. Filmin çekimlerinin planlanan zamanda başlaması durumunda ise vizyon tarihinin 2020 sonu olması planlanıyor. Selim Bey’in Yolculuğu filminin vizyon tarihi ne zaman? Selim Bey’in Yolculuğu filminin vizyon tarihi olarak 2020 yılının sonu öngörülüyor. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.