Kültür ve Turizm Bakanlığı Yılmaz Güney için anma mesajı paylaştı

Sinemanın unutulmaz isimlerinden Yılmaz Güney için Kültür ve Turizm Bakanlığı anma mesajı paylaştı. Bakanlığın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Sinemamızın Çirkin Kralı Yılmaz Güney’i vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz” denildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yılmaz Güney için anma mesajı paylaştı. Yılmaz Güney’in ölüm yıldönümünde Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın resmi Twitter hesabından anma mesajı yayınlandı.

Bakanlığın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Yazdığı senaryolar, yönettiği ödüllü filmler, canlandırdığı karakterlerle sinemamızın “Çirkin Kral”ı #YılmazGüney’i vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.” denildi.

Yazdığı senaryolar, yönettiği ödüllü filmler, canlandırdığı karakterlerle sinemamızın “Çirkin Kral”ı #YılmazGüney’i vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz. pic.twitter.com/zf5JAAnQfC

— T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı (@TCKulturTurizm) September 9, 2020

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.