Altın Portakal jüri başkanı Ercan Kesal oldu

09.09.2020
A+
A-

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın jürisinde yer alacak isimler açıklandı. Jüriye senarist, oyuncu ve yazar Ercan Kesal başkanlık edecek. 

Altın Portakal jüri başkanı Ercan Kesal oldu. 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın jürisinde yer alacak isimler açıklandı. Jüriye senarist, oyuncu ve yazar Ercan Kesal başkanlık edecek. 

Festivali düzenleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre 57. Altın Portakal Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması jüri başkanı Ercan Kesal oldu. 

3-10 Ekim 2020 tarihleri arasında sinema dünyasının kalbinin atacağı 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında düzenlenecek. 

Bu yıl Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’na senarist, oyuncu, yönetmen ve yazar Ercan Kesal başkanlık edecek. Jürideki diğer isimler Gülse Birsel, senarist ve yönetmen Kıvanç Sezer, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Taner Birsel ile Zeynep Oral olarak açıklandı. 

Ulusal Belgesel Film Yarışması jürisi ise Bingöl Elmas, Köken Ergun ve Kurtuluş Özgen’den oluştu. Festivalin Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması’na seçilen 12 filmi Cemre Ebuzziya, Müge Turan ve Ömür Atay’dan oluşan jüri değerlendirecek.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.