Kurt Adam tiyatro sahnesinde izleyici ile buluştu

24.12.2021
A+
A-

Kurt Adam adlı oyun, ilk kez izleyici karşısına çıktı. Eğlenceli bir gerilimin sahnelendiği Kurt Adam oyununda Yeliz Başlangıç, Alişan Özkan, Okan Şevket Duman ve Kosta Kortidis sahnede seyirciyle buluştu.

Kurt Adam tiyatro sahnesinde izleyici ile buluştu. Oyuncu kadrosunda Yeliz Başlangıç, Alişan Özkan, Okan Şevket Duman ve Kosta Kortidis’in yer aldığı Kurt Adam adlı oyun, ilk kez izleyici karşısına çıktı. 22 Aralık Çarşamba günü Şişli Tiyatrosu’ndaki ilk gösterim yoğun ilgi gördü.

Kurt Adam tiyatro sahnesinden seyirciyi gerçek ve soyut dünya kargaşasının içine sürükleyen anlatımıyla dikkat çekiyor.

Kosta Kortidis’in sorgulayan ve sorgulatan kalemi ile “Kurt Adam Uykudan Sonra” oyunu, izleyiciyi “Gerçek dünya bir sorgu odası mı, yoksa aşık bir çiftin sıradan hayatı mı? Kanıtlanamayan bir cinayet soyut dünyaya mı aittir, yoksa tüm gerçekliğini korumaya devam eder mi? Peki ya bir Kurt Adam mı, yoksa bir kadın mı daha güçlüdür?” gibi birçok ikilemle yüz yüze getirerek kendine hayran bıraktı.

Oyuncu kadrosuyla öne çıkan oyun, izleyici tarafından büyük alkış topladı.

Kurt Adam eğlenceli gerilim 

Ustaca işlenmiş karakterleri ve polisiye bir kurgu olarak işlenen yapısıyla izleyiciden büyük ilgi gören eser, olay örgüsü sayesinde izleyiciyi hikayenin içine çekti. Bir yanda sıradan hayatlarına devam ederken kendilerini bir sorgunun ortasında bulan sakinliğinin ardına öfkesini saklayan Jessica ve çocuk ruhlu bir işkolik olan Stephan, bir yanda olaysız kasabanın hiç cinayet görmemiş dedektifleri Louis ve Lawrence…

Karşılaştığı olayı heyecanla çözmeye çalışan dedektif Louis’in ve hayal dünyasında yaşayan ama zeki bir karakter olan dedektif Lawrence’in, kıvrak zekalı kadın Jessica karşısında işleri daha da zorlaşıyor. Olayın görünmeyen yüzü; soyutluk, gerçek dünya ve ikisi arasındaki zaman karmaşasıyla daha da görünmez olurken düşler dünyası ile gerçek dünya arasındaki farkı yalnızca uyanık olanlar bilebiliyor.

“Kurt Adam”, 6 Ocak Perşembe günü Şişli Tiyatrosu’nda ikinci kez izleyici ile buluşacak.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.