Lady Gaga Gucci filminde başrolde

04.11.2019
A+
A-

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga yeni bir sinema filmi için harekete geçti. Lady Gaga, ünlü Gucci ailesinin gerçek hayatından alınan bir öyküde başrol oynayacak.

Lady Gaga Gucci filminde başrolde oynayacak. 33 yaşındaki ABD’li şarkıcı Lady Gaga, yeni bir filmde rol almaya hazırlanıyor. Son olarak rol aldığı Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) filmiyle büyük beğeni toplayan Lady Gaga, bu kez ünlü Gucci ailesinin konu edildiği filmde başrole soyunuyor. 

2018 Oscarlarında en iyi kadın oyuncu adayı olan ve A Star Is Born (Bir Yıldız Doğuyor) filmindeki Shallow adlı şarkısıyla ‘en iyi film şarkısı’ ödülünü alan Lady Gaga, yeniden kamera karşısına geçiyor. 

Gucci ailesini anlatan filmin yönetmenliğini Ridley Scott üstlenecek. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, Gucci ailesinin hayatına odaklanacak uyarlama bir filmin başrolünde yer alacak.

Lady Gaga, filmde Patrizia Reggiani rolüyle kamera karşısında olacak. Reggiani, ünlü moda markasının kurucusu Guccio Gucci’nin torunu Maurizio Gucci’nin eski eşi.

Lüks ve şöhretli bir hayatın içinde yaşanan aldatılma, ihanet ,cinayet, hapis hayatı ve özgürlük… Maceralı bir hayat öyküsü sinemaya aktarılıyor. Film, ‘The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed’ adlı kitaptan sinemaya uyarlanıyor. Filmin senaryosu, Roberto Bentivegna tarafından yazıldı.

Lady Gaga ihanet, cinayet ve hapis

Maurizio Gucci, Reggiani ile evli ve iki kızı vardır. Ancak eşini başka bir kadın için terk etmiştir. Maurizio Gucci 1995’te vurularak öldürülür. Cinayetin azmettiricisi Patrizia Reggiani hapse girer. 2016’da özgürlüğüne kavuşur. 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.