Lady Gaga House Of Gucci filmiyle ilgili itiraf

03.11.2021
A+
A-

Dünyaca ünlü moda devi Gucci’yi sinemaya taşıyan filmde başrol oynayan Lady Gaga’dan müthiş itiraflar geldi.

Lady Gaga House Of Gucci filmiyle ilgili itiraf… Lady Gaga başrol oynadığı filmle ilgili itirafta bulundu: “House of Gucci için film dışında da dokuz ay İtalyan aksanıyla konuştum.” 

26 Kasım’da gösterime girecek olan House of Gucci adlı filmde Lady Gaga’nın yanı sıra Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino ve Jeremy Irons gibi yıldız isimlerin başrollerde yer aldı. 

Lady Gaga sansasyon yaratan House of Gucci filminde, eski eşi Maurizio Gucci’yi öldürmekle suçlanan Patrizia Reggiani’yi canlandırdı.

Şarkıcılığı ve şimdi de sinemadaki varlığı ile dikkat çeken Lady Gaga, Vogue İngiltere’ye röportaj verdi. Film süresince yaşadığı psikolojik zorlukları anlatan Lady Gaga, kameralar kapandığında da Patrizia Reggiani gibi yaşadığını söyledi.

Oscar ve Grammy ödüllü 35 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, yeni filmi House of Gucci hakkında konuştu.

İtalyan moda evi Gucci’nin kurucusu olan eski eşi Maurizio Gucci’yi öldürmekle suçlanan Patrizia Reggiani’yi canlandırdı. Reggiani, bir tetikçi kiralamakla suçlanmıştı. Lady Gaga, Reggiani karakterini canlandırırken bazı psikolojik zorluklar yaşadığını itiraf etti.

Lady Gaga, rolüyle ilgili detaylar verdi: “Role çalışmaya başlayalı üç yıl oldu. Dürüst ve şeffaf olacağım; bir buçuk yıl boyunca Reggiani gibi yaşadım. Dokuz ay aksanlı konuştum. Kameralar kapandığında da bunu asla bırakmadım” 

Bilindiği gibi Lady Gaga’nın da ailesi İtalyan kökenli. Amerikalı sanatçı Gaga “Bir anda saçımı boyamak zorunda kaldım ve baktığım her şeyi, dokunduğum her şeyi, parayı nerede ve ne zaman görebileceğimi fark edecek şekilde yaşamaya başladım” dedi.

 

“Filmi tamamlarken bazı psikolojik zorluklar yaşadım” diyen Lady Gaga,yaşadıklarını şöyle aktardı:  “Otel odamda Reggiani gibi yaşıyor ve konuşuyordum. Sette onun gibi yaşıyor ve konuşuyordum. Bir gün İtalya’da bir şapkayla yürüyüşe çıktığımı hatırlıyorum. Yaklaşık iki ay boyunca hiç yürümemiştim ve panikledim. Film setindeyim zannettim” 

“Bu filmi yapmak hayatımın en önemli deneyimiydi, çünkü her günün her dakikasında İtalya’daki atalarımı ve daha iyi bir hayata sahip olabilmem için ne yapmak zorunda kaldıklarını düşündüm” diyen Lady Gaga, “Sadece onları gururlandırmak istedi. Bu yüzden kötü bir kadını değil, gerçek hayattan bir kadın karakterini oynamaya karar verdim” 

House of Gucci filmi, Maurizio Gucci cinayetinin perde arkasında yaşananları konu ediyor. Moda evi Gucci’nin kurucusu Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio Gucci’nin hayatına odaklanılan filmde, 1995 yılında öldürülen Maurizio Gucci’nin cinayeti ve sonrasında yaşananlar anlatılıyor. Filmde, Maurizio Gucci’yi öldürmekle suçlanan kişi, eski eşi Patrizia Reggiani.

 

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.