Leyla İle Mecnun Exxen platformunda ekrana geri dönüyor

26.05.2021
A+
A-

TRT1’de üç sezon yayınlandığı sürede fenomen diziler arasına giren Leyla İle Mecnun uzun bir süre sonra ekrana gelmeye hazırlanıyor. Leyla İle Mecnun bu kez Exxen platformu üzerinden seyircisiyle buluşacak.

Leyla İle Mecnun Exxen platformunda ekrana geri dönüyor. TRT1’de yayınlandığı dönemde fenomen olan dizi Leyla İle Mecnun seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yayından kaldırıldıktan sonra hayranları üzülen diziyle ilgili bu kez özel yayın platformu Exxen harekete geçti.

Geniş bir izleyici kitlesi bulunan Leyla İle Mecnun, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda ekrana gelecek.

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi Leyla ile Mecnun, Exxen platformu için yeniden çekilecek. Leyla ile Mecnun hayranlarını heyecanlandıran gelişme, Acun Ilıcalı ve sahibi olduğu yayın platformu Exxen tarafından açıklandı.

Bir döneme damgasını vuran, Ali Atay, Osman Sonant, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisi geri dönüyor. Sevilen dizi Exxen platformu için yeniden çekilecek.

Leyla İle Mecnun Exxen’de tam kadro

Acun Ilıcalı’nın ve Exxen’in resmi Instagram hesaplarından paylaşılan gönderide, “Efsane geri dönüyor! Leyla ile Mecnun yakında tam kadro Exxen’de” ifadeleri kullanıldı. Dizinin senaryosunu yine Burak Aksak yazarken, ilk döneminde de dizinin yönetmenliğini yapan Onur Ünlü, yeni sezonda da yönetmen koltuğunda oturacak.

Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta isimlerin paylaştığı Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezon çekimleri Haziran sonunda başlayacak. Dizinin Exxen platformunda sonbaharda yayınlanması bekleniyor.

2011-2013 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi yayınlandığı dönemin en çok izlenen yapımları arasına girmeyi başarmıştı.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.