Sıla Gençoğlu İlker Kaleli aşkının fotoğrafı

24.05.2021
A+
A-

Sıla Gençoğlu-İlker Kaleli aşkının ilk belge fotoğrafı magazin dünyasına düştü. Ünlü ikilinin aşk dedikodularına dair ispat Bodrum’da kiralanan villadan magazin basınına düştü.

Sıla Gençoğlu İlker Kaleli aşkının fotoğrafı ortaya çıktı. Magazin dünyasının haftalardır peşinden koştuğu o fotoğraf nihayet çekildi ve Sıla Gençoğlu-İlker Kaleli aşkı da belgelenmiş oldu.

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile İlker Kaleli arasındaki aşk dedikodusu ikili tarafından yalanlanıyordu. Ancak magazin dünyasının ünlü sözü ortaya çıktı: ‘Önce yalanlanır sonra kabul edilir’

Sıla Gençoğlu şarkılarıyla olduğu kadar özel hayatındaki derin dalgalanmalarla da magazin medyasının gündeminde olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda sevgilisi ünlü oyuncu Ahmet Kural ile aşk yaşamış, evlilikten dönmüştü. Evlilik yolunda ilerlerken Sıla Gençoğlu, sevgilisinden dayak yediğini ve şiddet gördüğünü öne sürerek mahkemeye başvurmuştu. Ardından gelen ayrılık ve ünlü şef Hazer Armani ile jet aşkın nikah masasında taçlanması… Veee kısa süren evlilik. Bütün bunlar toplamda 2 yılı bile bulmayan süreçte yaşandı.

Şarkılarında tutkulu aşkları ve ayrılıkları anlatan ‘aşk kadını’ Sıla Gençoğlu, yeni aşkını buldu. Magazin basını Sıla Gençoğlu’nun aşk sayfasında bu kez ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin olduğunu öne sürdü. Bu önce bir iddia olarak sayfalara taşındı. Şimdi ise o iddia ispatlandı ortaya bir fotoğraf çıktı. 

Bir süredir aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu İlker Kaleli, Bodrum’da ortaya çıktı. Önceki gün ilk kez objektiflere yansıyan ikiliden Kaleli, görüntülendiğini fark edince sevgilisini “Sıla dışarı çıkma birileri bizi çekiyor” diyerek uyardı. Böylece ünlü ikilinin aşkı belgelenmiş oldu.

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmişti. Ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı. İkilinin boşanma davası sadece 15 dakika sürmüştü.

Boşanma sonrası Bodrum’a giden ve koronavirüs pandemisi dönemini orada geçirmeye karar veren Sıla Gençoğlu’nun, gönlünü oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdığı iddia edilmişti.

Konuyla ilgili sessizliklerini koruyan Sıla ve İlker Kaleli’nin aşkı Bodrum’da ortaya çıktı. Ünlü çift, ilk kez Bodrum’da objektiflere takıldı.

Aşk yuvasında gözlerden uzak

Şarkıcı, Korkmaz Bitez’deki çiftlik evinden havuz partileri yaparak çok ses çıkardığı için çıkarıldığı iddia edilmişti. Yeni evini Bitez Otel’ine ait villarında bulan Sıla, 300 bin TL değerinde sezonluk villa kiraladı.

Yaklaşık bir aydır sevgilisi İlker Kaleli ile tatil yapan şarkıcı, evin etrafını çitlerle çevirerek görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.

Evden hiç çıkmayan ikili market alışverişinden, restoran siparişlerine kadar şoförüne yaptırdı. Hatta evin çöplerini bile şoförüne attırarak kimsenin kendilerini görmesini istemedi.

Sıla’dan İlker Kaleli’ye uyarı

Bitez sahilinde gözlerden uzak yaşamaya çalışan çiftten İlker Kaleli, havuz başında telefonla konuşurken görüntülendi.

Otelin katındaki sevenleri kendisini görünce, görüntülendiğini fark edip kapı eşiğinde ki sevgilisine “Sıla dışarı çıkma birileri bizi çekiyor” diyerek eve koşarak geçti.

İkilinin gazetecilerin de adreslerini öğrenmesiyle 300 Bin TL ödeme yaptıkları evlerini boşaltarak Datça tarafında yeni bir ev tuttukları öğrenildi.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.