Linet Harbiye konserinde Zafer Bayramı kutlaması

Ünlü şarkıcı Linet, Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi’ndeki konseriyle seyircilere tam anlamıyla unutamayacakları bir gece yaşattı. Şarkılarının yanı sıra özel tasarlanan sahnede Atatürk ve Türk bayraklı 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması konsere damga vurdu.

Linet Harbiye konserinde Zafer Bayramı kutlaması muhteşem bir görsel şov gerçekleştirdi. Ünlü şarkıcı Linet’in konserinde Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi’nde 120 metrekarelik LED ekran kuruldu. Şarkılarını konser için hazırlattığı özel kıyafetleri ile söyleyen Linet, ekrana yansıyan görüntülerle seyircileri sadece müzik değil görsel ziyafet de sundu. 

Organizasyonu Bayhan Prodüksiyon’a ait olan “Yıldızlar Açıkhava’da” konser serisinde sahnede Linet vardı. ‘Büyük Şov’ başlığı ile bilet satışları gerçekleşen Linet konserinde seyircilere gerçekten de tam anlamıyla sahne şovu sunuldu. 

Linet konserinde müzik ve görsel şov vardı.

Linet’in sesinden unutulmaz şarkılarını dinlemeye gelenler özel sahne tasarımı ve içeriğiyle keyifli bir konser atmosferi yaşadılar. 30 Ağustos Zafer Bayramı gecesi düzenlenen konserde sahnedeki LED ekrana Türk bayrağı ve Atatürk portresi yansıtıldı. Konserin kapanışını İzmir Marşı ile yapan Linet, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Seyirciler de ellerindeki bayraklarla kapanıştaki İzmir Marşı’na eşlik ederek Zafer Bayramı’nı kutladılar. 

Konser sosyal mesafe kurallarına uygun gerçekleştirildi. Sahnede 3 saat kalan Linet’i 2 bin 400 kişi izledi.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.