Madonna rolünü Madonna’nın kızı oynayacak

Pop müziğin divası Madonna’nın hayatı Material Girl adlı filmle sinemaya aktarılıyor. Filmde Madonna’yı büyük kızı Lourdes Leon canlandırıcak.

Madonna rolünü Madonna’nın kızı oynayacak

Madonna rolünü Madonna’nın kızı oynayacak. Dünya müzik tarihine damga vuran Madonna’nın hayatı film oluyor. Material Girl adlı film için çalışmalar tamamlanmak üzere. Cast çalışmalarının sürdürüldüğü filmde Madonna’yı kızı Lourdes Leon canlandıracak. 

Amerikalı pop yıldızı Madonna’nın hayatının anlatılacağı Material Girl için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Madonna rolünü kızı Lourdes Leon üstlenecek.  

Madonna’nın gençliğini oynayacak isimler arasında 25 yaşındaki kızı Lourdes Leon’un adı öne çıkıyor.

Material Girl adlı filmde şarkıcının 40 yıllık müzik kariyeri işlenecek. Filmin yapımcı şirketi Universal Pictures, Madonna’nın hayatını anlatan filmi kendisinin yöneteceğini ve senaryoyu Diablo Cody ile birlikte kaleme alacağını doğruladı.

Material Girl filmini Madonna yönetecek. Madonna, filmle ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada daha önce “Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın beni bu dünyada yoluna koymaya çalıştığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Filmin odak noktası hep müzik olacak. Müzik benim yola devam etmemi, sanat hayatta kalmamı sağladı. Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir Hayatımın iniş ve çıkışlarını sesim ve vizyonumla paylaşmak çok önemli” demişti.

Material Girl filminde Madonna’nın Michigan’da Katolik bir ailede yetiştirilmesi yer alıyor. Ardından ise New York’a taşınması ve nihayetinde uluslararası bir yıldız olma yolunda yükselişi ekrana gelecek. 

Lourdes Leon, Madonna’nın oyuncu Carlos Leon ile birlikteliğinden dünyaya gelen en büyük çocuğu. Kızı Madonna’yı “Tam bir kontrol manyağı” olarak tanımlıyor.

Lourdes Leon, annesi ile yaptığı nadir açıklamalardan birinde “Eğer ebeveynleriniz ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa bu, onlara sizin üzerinizde baskı yapma fırsatını veriyor” diyen Leon, “Liseden mezun olur olmaz ondan tamamen bağımsız olmam gerekiyordu, Üniversite paramı bile kendim ödedim” şeklinde konuşmuştu.

Annesini övmeyi de ihmal etmeyen Leon, Madonna’nın muhtemelen gördüğü en çalışkan insan olduğunu söyleyerek, “Maalesef bu özelliği miras olarak almadım” dedi.

Lourdes Leon, Madonna’nın en büyük çocuğu. Ünlü yıldızın, yönetmen Guy Ritchie ile evliliğinden dünyaya gelen Rocco adında bir oğlu ile evlat edindiği David Banda, Mercy James ile ikizler Estere ve Stelle Ciccone olmak üzere toplam altı çocuğu bulunuyor.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.