Mahir Ünsal Eriş ve Töre Sivrioğlu gather-in sohbetinde

29.05.2024
A+
A-

İki sevilen yazar, Mahir Ünsal Eriş ve Töre Sivrioğlu, dijital dünyanın sosyalleşme platformu gather-in’de ev sahipliği yaptıkları “Geri Dönüyoruz İnteraktif” adlı çevrimiçi mekânda bir tarih ve kültür sohbeti için katılımcılarını bekliyor!

Mahir Ünsal Eriş ve Töre Sivrioğlu gather-in sohbetinde… İki sevilen yazar Mahir Ünsal Eriş ve Töre Sivrioğlu
gather-in’deki “Geri Dönüyoruz İnteraktif” adlı mekanlarında 6 Haziran’da tarih ve kültür üstüne bir sohbette buluşuyor.

İki sevilen yazar, Mahir Ünsal Eriş ve Töre Sivrioğlu, dijital dünyanın sosyalleşme platformu gather-in’de ev sahipliği yaptıkları “Geri Dönüyoruz İnteraktif” adlı çevrimiçi mekânda bir tarih ve kültür sohbeti için katılımcılarını bekliyor!

6 Haziran Perşembe akşamı saat 21.00’de gerçekleşecek buluşmada ikili, nehirlerden denizlere uzanan medeniyet üzerine interaktif bir söyleşi gerçekleştirecek. 50 kişilik kontenjanla sınırlı olan buluşmaya katılmak için gatherin.life adresi üzerinden platforma kolayca üye olunabilir, biletler ise gatherin.life/place/geri-donuyoruz-interaktif adresinden temin edilebilir.

Çevrimiçi mekânlardan oluşan sosyal video platformu gather-in, dünyanın dört bir yanından aynı ilgi alanına sahip kişileri dijital ortamda bir araya getiriyor. Her geçen gün açılan farklı mekânlar ve her zevke hitap eden buluşmalarla hızla büyüyen gather-in’in global mahallesinde insanlar ilgi alanlarına göre hem dijital ortamda farklı mekânlarda bir araya gelip sosyalleşme hem de kendi̇ çevrimiçi mekânını açma ve dünyanın her tarafından konuklarını çevrimiçi ağırlama imkânı buluyorlar.

Yazar ve çevirmen Mahir Ünsal Eriş ile arkeolog yazar Töre Sivrioğlu’nun gather-in’deki mekânları “Geri Dönüyoruz İnteraktif”in yeni buluşması 6 Haziran 2024 Perşembe akşamı saat21.00’de gerçekleşecek. İkili, tarih ve kültür sohbetleri gerçekleştirdikleri mekânda bu defa nehirlerden denizlere uygarlığı konuşmak üzere katılımcılarla bir araya gelecek. Nehir kenarlarında yeşerip denizler ötesiyle şahlanan medeniyetin macerası, söz konusu nehirler ve denizler masaya yatırılarak tartışılacak.

gather-in Hakkında 

gather-in arkadaşlarınızla birlikte online olarak sosyalleşebileceğiniz, kendi buluşmalarınızı yaratabileceğiniz, yeni arkadaşlıklar ve güzel tesadüflerle temas edebileceğiniz, diğer video konferans ortamlarına benzemeyen bir deneyim. Özü; insanları bir araya getirmeyi seven, sırf bunun için yazılım yaratan ve yetinmeyip bir de bu yazılım içine kendine has bir konsept yerleştiren bir ortam.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.