Masumlar Apartmanı oyuncusundan küfürlü cevap

Masumlar Apartmanı başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’ın sosyal medyadaki küfürü konuşuluyor.

Masumlar Apartmanı oyuncusundan küfürlü cevap. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci rolüyle ekrana gelen tecrübeli oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyadan takipçisine küfürlü yanıt verdi.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci rolü ile başrol oynayan Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyadan takipçisine küfürlü yanıt verdi.

Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından yakın arkadaşıyla eski yıllara dair bir fotoğraf paylaşımı yaptı. Takipçilerden biri oyuncunun paylaşımının altına küfürlü bir ifade bıraktı. Fotoğrafına küfür içerikli yorum yapan bir takipçisine Masumlar Apartmanı oyuncusu küfür ile karşılık verdi.

TRT 1’de ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinde sergilediği başarılı performansıyla beğeni toplayan Farah Zeynep Abdullah, takipçisine verdiği cevapla gündem oldu.

Instagram hesabından Emil isimli bir arkadaşıyla 2009 yılında çekilen bir fotoğrafını paylaşan Abdullah, notunu da İngilizce yazarak arkadaşının yeni yaşını kutladı. Bunun üzerine de bir yorum yapan takipçisi “Takipçilerin Türk ne İngilizce yazıyorsun a..” diyerek küfür etti.

Erkek takipçisinin küfürlü paylaşımına sinirlenen oyuncu ise “Düzgün konuş a..” diyerek küfretti.

Farah Zeynep Abdullah sosyal medyadan takipçisine küfürlü cevap verdi.

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.