Barış Akarsu filmi ile sinemada hayat bulacak

11.11.2020
A+
A-

Genç yaşta hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu sinemada can bulacak. Barış Akarsu’nun hayatının senaryolaşacağı filmle ilgili duyuru yapıldı.

Barış Akarsu filmi ile sinemada hayat bulacak

Barış Akarsu filmi ile sinemada hayat bulacak. 28 yaşında hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu’nun hayatı film oluyor. Barış Akarsu filmi sinemaya geliyor. 

2007 yılında motor kazasında hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu’nun hayatı film oluyor. Barış Akarsu’nun hayat hikayesini beyazperdeye taşıyacak projenin çalışmaları başladı. 28 yaşında aramızdan ayrılan Barış Akarsu’nun hayat hikayesini anlatacak filmin çalışmalarına başlandı.

Barış Akarsu filmi vizyon tarihi

Barış Akarsu filmi vizyon tarihi de merak ediliyor. Barış Akarsu hayranlarını heyecanlandıran haber sonrasında filmin vizyon tarihi ile ilgili açıklama bekleniyor. Barış Akarsu filmi vizyon tarihi henüz belli değil. 

Filmin yapımcısı Fikri Harika Production olarak duyuruldu. 

Filmle ilgili duyuru Barış Akarsu adına açılan Instagram hesabından yapıldı: “Evet, sizlere daha önce söz verildiği gibi abimin hayatını konu edinen biyografi tarzındaki film çalışmaları başlamış bulunmakta. Fikri Harika Production’dan yapımcılarımız Sn. @oguzsozenn, @tariozgurr, proje sorumlusu Sn. @emre.ecer1 ile birlikte bütün ekibinin yoğun tempolu çalışmalarının sonucunda filmimiz en kısa sürede beyaz perdede yerini alacak. Hepiniz bu mutlu günün gelmesini iple çekin ve sinemalardaki yerlerinizi şimdiden ayırtın. Hayırlı uğurlu olsun inşallah” açıklaması yapıldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Evet, sizlere daha önce söz verildiği gibi abimin hayatını konu edinen biyografi tarzındaki film çalışmaları başlamış bulunmakta. Fikri Harika Production’dan yapımcılarımız Sn. @oguzsozenn, @tariozgurr, proje sorumlusu Sn. @emre.ecer1 ile birlikte bütün ekibinin yoğun tempolu çalışmalarının sonucunda filmimiz en kısa sürede beyaz perdede yerini alacak. Hepiniz bu mutlu günün gelmesini iple çekin ve sinemalardaki yerlerinizi şimdiden ayırtın ??Hayırlı uğurlu olsun inşallah?? . . #barışakarsununhayatıfilmoluyor #ohep28yasında #barışakarsu #barisakarsu #barısakarsu #barış #akarsu #amasranınhırçındalgası #amasra #bartın #zonguldak #unutulmadın #unutulmayacaksın #unutturmayacağız #kalbimizdesin #mekanıncennetolsun #güzel #insan #BarışAkarsuKültürveYardımlaşmaDerneği #BarışAkarsuDerneği #BarışAkarsuDerneği

Barış AKARSU ꪜ (@barisakarsu74)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.