Melek Dilek Kırıkkanat EFT ile korkularınızı yenebilirsiniz

12.02.2019
A+
A-

Korku ve üzüntü halinden kurtulabilmek için EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) öneriliyor. Melek Dilek Kırıkkanat, EFT ile enerji kanallarının açılarak korku ve üzüntü halinden uzaklaşılabileceğini anlatıyor.

Melek Dilek Kırıkkanat EFT ile korkularınızı yenebilirsiniz, diyor. EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) uzmanı ve eğitmeni Melek Dilek Kırıkkanat korku ve üzüntülerinin üstesinden gelemeyenler için EFT’yi öneriyor. 

Çağımızın en yaygın problemlerinden olan korku ve üzüntüye karşı mücadele edebilmek için kimi zaman destek almak gerekiyor. Tek başına çözülemeyen korku ve üzüntü durumları için Melek Dilek Kırıkkanat, EFT ile çare bulunabileceğini anlatıyor.

Enerji akmak zorundadır

Uluslararası GOE (The Guild of Energists) onaylı sertifika sahibi EFT uzmanı Kırıkkanat “EFT ilerlememize engel olan blokajları çözen bir tekniktir. Böylece kendimizi iyi hisseder, başarılı, sağlıklı ve mutlu oluruz. Ayağımızdaki hayalet prangadan kurtulur, istediğimiz şeylere rahatça adım atabiliriz” dedi.

Korku ve üzüntüyle birlikte gelen stresin enerji bedenindeki tıkanıklığa yol açtığını vurgulayan Kırıkkanat, “Enerji akmak zorundadır. Olumsuz bir olay yaşadığımızda duygularımız da olumsuz olarak etkilenir. Negatif düşünmeye başlarız. Stres yüksekse enerjimiz düşük demektir, enerjimiz yükseldiğinde stres kaybolur gider” şeklinde konuştu.

EFT ile enerji kanallarındaki tıkanıklık açılarak korku ve üzüntü halinden uzaklaşılıyor.

İğnesiz akupunktur EFT

EFT ‘nin iğnesiz akupunktur olduğunu belirten Kırıkkanat “EFT’nin uygulaması son derece kolaydır. Bizim birçok akupunktur noktalarımız vardır. Biz sadece 14 tanesiyle ilgileniyoruz. EFT parmak uçlarımızı kullanarak, akupunktur noktalarına hafif vuruşlar yaparak uygulanır. Böylelikle sınav, kedi, yalnızlık gibi birçok korkunun ve kaygının üstesinden gelebiliriz. Aynı zamanda sigara, kişi ve alışveriş gibi bağımlılıklarından da kurtulabiliriz” dedi.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.