Menajerimi Ara Özge Borak ile daha heyecanlı

16.03.2021
A+
A-

Ünlü oyuncu Özge Borak da Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna katıldı. Özge Borak, dizide hangi rolde oynayacak? Dizinin 30. bölüm ön tanıtımı yayımlandı. Özge Boraklı bölümle ilgili tanıtım seyirciyi heyecanlandırdı.

Menajerimi Ara Özge Borak ile daha heyecanlı bölümlerle seyircinin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Özge Borak, Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Geçtiğimiz günlerde bu sezon sona erdirileceği, ikinci sezonun yapılmayacağı iddia edilen Menajerimi Ara dizisine flaş transfer yapıldı.

Menajerimi Ara kadrosuna 30’uncu bölümde dahil olan Özge Borak dizide hangi rolde oynayacak? Özge Borak Menajerimi Ara dizisinde ‘Ceyda’ karakteriyle seyircinin karşısında olacak.

Menajerimi Ara dizisinde Ceyda kim? Menajerimi Ara Ceyda karakteri ile Özge Borak seyirciye nasıl bir karakter sunacak? Yapımcılar bu sorularla ilgili ipuçlarını verdi.

Star TV’de yayınlanan ‘Menajerimi Ara’ Özge Borak ile ekrana gelecek olan 30’uncu bölüm ön izleme sahnesi seyirciyle buluştu.

Özge Borak’ın ‘Ceyda’ karakteriyle dizinin kadrosuna katılması ses getirirken yayınlanan ön izleme sahnesi, yeni bölüme ve ‘Ceyda’ karakterine dair heyecanı artırdı.

Menajerimi Ara dizisinde Özge Borak neler yapacak?

Dizinin yeni bölümünde Serkan, Ego Ajans’ta birçok sırrın patlak vermesinin ardından Ceyda’ya ajans ortaklığı teklif ediyor. Serkan’ın ajanstakileri göndermek konusundaki kararlılığı dikkat çekerken, Ceyda’nın bu teklif karşısındaki tavrının ne olacağı ve ajanstakileri neyin beklediği ise merak konusu oluyor.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Özge Borak, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor.

Özge Borak kendisinin de yer aldığı 30. bölümle ilgili yayınlanan ön tanıtım fragmanını Instagram hesabında paylaştı. Burak, paylaşımını “Bu hafta itibariyle pazar günleri buluşuyoruz” ifadesiyle yaptı.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Özge Borak (@borakozge)’in paylaştığı bir gönderi

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.