Menajerimi Ara’da asistan Sevinç kim? Feris’in yeni asistanı kim?

19.11.2020
A+
A-

Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin yerine alınan asistan Sevinç kim? Dicle işinden olur, kovulur. Yerine Feris yeni asistan bulur. Feris’in yeni asistanı Seviç rolünü kim canladırıyor merak ediliyordu.

Menajerimi Ara’da asistan Sevinç kim? Feris’in yeni asistanı kim? Dizide acil bir senaryo değişikliği gerçekleştirildi. Dicle ajanstaki işinden kovuldu. Feris’in asistanı Dicle işten kovulunca yerine yeni bir asistan alındı.

Menajerimi Ara’da Dicle yok! Menajerimi Ara’da Dicle neden yok, sorusunun cevabı hayatın gerçekleriyle alakalı. Dicle rolünü oynayan Ahsen Eroğlu koronavirüse yakalanınca senaryo değişikliği yapıldı. Seyircinin beklemediği bu gelişmeyle Menajerimi Ara dizisinde Dicle birden bire ortadan yok oldu…

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’da Dicle işten kovuldu. Dicle’nin yerine yeni bir asistan alındı. Feris’in yeni asistanı kim? İzleyicinin merak edeceği asistan Sevinç karakterini kim canlandırıyor?

Menajerimi Ara Sevinç kim? Ahsen Eroğlu diziden ayrıldı mı? Peki Menajerimi Ara Sevinç Kim?

Dicle’nin yerine gelen asistan Sevinç kim? Menajerimi Ara’da yeni Dicle kim? Bu hafta diziyi izlerken seyirci bu soruları soracak. Dicle’nin yerine gelecek olan yeni asistan Sevinç karakterini Ayşe Köksal canlandırıyor.

Menajerimi Ara Feris’in yeni asistanı Sevinç karakterini Ayşe Köksal canlandırıyor.

Ayşe Köksal dizide Dicle’nin yerine Feris’in yeni asistanı Sevinç’i canlandıracak. Seviç karakteri daha önce dizinin 7. bölümünde ekranlara gelmişti. Yine Dicle’nin istifası sonrası yerine alınan bir asistanı canlandırıyordu. Şimdi ise Dicle kovulduktan yerine giren yeni asistanı canlandıracak.

Peki Menajerimi Ara’daki Sevinç kim? Ayşe Köksal kim?

Menajerimi Ara Sevinç karakterini canlandıran oyuncu Ayşe Köksal’dır. Ayşe Köksal sektörde henüz yeni olduğu için hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Gülin Ermiş ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Genç oyuncu Talimhane Tiyatrosu, Tiyatro Mima isimli tiyatrolarda çeşitli oyunlarda rol almaktadır. Aynı azmanda güzel oyuncunun remix parçası da vardır. Ellerimdeki Kan isimli remix parçayı Hamam Records yapımdan çıkartmıştır. Parçanın remix versiyonunu ise wodashin yapmıştır. Genç oyuncu Ayşe Köksal’a yeni dizisi Menajerimi Ara Sevinç karakteri ile başarılar diliyoruz.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.