Merve Özgüle oyuncu Bartu Küçükçağlayan ile nişanlandı

Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan nişanlandı. Bartu Küçükçağlayan sevgilisi Merve Özgüle ile aile arasında yapılan törenle nişan yüzüğünü taktı.

Merve Özgüle oyuncu Bartu Küçükçağlayan ile nişanlandı

Merve Özgüle oyuncu Bartu Küçükçağlayan ile nişanlandı. Oyuncu Bartu Küçükçağlaya, dünya evine girmek için ilk adımını attı. Komedi dizilerinin sevilen oyuncusu Bartu Küçükçağlayan ile Merve Özgüle aile arasında yapılan nişan töreni ile birlikteliklerini taçlandırdılar.

Merve Özgüle ile Oyuncu Bartu Küçükçağlayan, uzun süredir birlikteydi. Sevgililer, evlilik yolunda ilk adımlarını attılar. Bartu Küçükçağlayan, son olarak Gülse Birsel’in Jet Sosyete dizisinde Gündüz rolünü canlandırıyordu.

Bartu Küçükçağlayan ile Merve Özgüle, nişan yüzüklerini taktılar. Bartu Küçükçağlayan sevgilisi Merve Özgüle ile aile arasında yapılan törenle nişanlandı.

Çiçeği burnunda nişanlı çift, önümüzdeki Eylül ayında nikah masasına oturacak.

Bartu Küçükçağlayan Merve Özgüle nişan töreninden bir kare sosyal medyada paylaşıldı. Bartu Küçükçağlayan nişan töreninde bir kareyi Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. 

Merve Özgüle kimdir

Bartu Küçükçağlayan 36 yaşında. Merve Özgüle klinik psikolog olarak görev yapmaktadır. Aslen Boğaziçi Üniversitesi’nden Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur derecesiyle 2012’de mezun olan Özgüle yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk ve Ergen Klinik Psikoloji’nde yapmıştır. Klinik Psikolog, Çocuk ve Ergen Psikoterapisi olarak kariyerine devam etmektedir.

Okul yıllarında Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Kliniği , Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü ve PSI Gelişim, Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde stajyer olarak çalışmıştır. Yine yüksek lisans döneminde psikolojik danışmanlık merkezinde iki yıl staj yapmıştır. “Çocuklarda Şiddet Algısı’ konulu bir projede yer almış ve yüksek lisans tezini de bu çalışma üzerine yazmıştır. Çocuklarla ve ergenlerle psikodinamik yönelimli terapi çalışmalarına devam etmektedir.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.