Minik Kulaklı Çello Miçello duygu yüklü bir müzik yolculuğu

Müzisyen-yazar Yasemin Eğinlioğlu’nun çocuklar için kaleme aldığı, “Minik Kulaklı Çello Miçello” Doğan Çocuk tarafından yayımlandı.

Minik Kulaklı Çello Miçello duygu yüklü bir müzik yolculuğu… Müzisyen-yazar Yasemin Eğinlioğlu’nun çocuklar için kaleme aldığı, Minik Kulaklı Çello Miçello Doğan Çocuk tarafından yayımlandı.

Yasemin Eğinlioğlu, Minik Kulaklı Çello Miçello adlı kitabıyla çocukları melodiler ve enstrümanlar eşliğinde duygu dolu bir müzik yolculuğuna çıkarıyor.

Kitapta müzik dükkânında yaşayan Miçello adlı karakterin küçük bir kızla yaşadığı macera üzerinden hem müziğin ve enstrümanların evrensel tarihi hem de aile, ayrılma ve kendini bulma konuları işleniyor.

Usta çizer Ceyda Karlı’nın desenleriyle Miçello’nun öyküsü âdeta canlanıyor, çocukları hayal gücünün renkli diyarına çağırıyor.

Bu kitap çocukların kendilerini bulma arayışlarında müzikle yolculuğa çıkacak.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.