Serenay Sarıkaya sevişme sahneleri Şahmaran dizisinden daha çok konuşulacak

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrollerinde oynadığı Netflix dizisi Şahmaran’ın ilk fragmanı paylaşıydı. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in sevişme sahneleri gündeme oturdu.

Serenay Sarıkaya sevişme sahneleri Şahmaran dizisinden daha çok konuşulacak

Serenay Sarıkaya sevişme sahneleri Şahmaran dizisinden daha çok konuşulacak. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz, Netflix dizisinde rol aldı.

‘Şahmaran’ adlı dizinin ilk fragmanı paylaşıldı. Dizinin fragmanı ile birlikte Serenay Sarıkaya sevişme sahneleri ile gündeme oturdu.

Çok bilinen o efsanenin hikayesi dizi olarak ekrana gelecek. Şahmaran adlı dizide Serenay Sarıkaya partneri Burak Deniz ile sevişiyor.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in sevişme sahneleri

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in sevişme sahneleri magazin gündemine oturdu. Şahmaran dizisinin kadrosunda Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan ve Ece Ertez gibi başarılı isimler yer alıyor.

Şahmaran dizisinin yönetmeni Umur Turagay. Senaryo Pınar Bulut tarafından kaleme alındı. Tutku ve gizemle harmanlanmış efsanevi hikâyenin ekrana taşındığı dizi TIMS&B Productions, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar tarafından üstlenildi.

Şahmaran 20 Ocak’ta sadece Netflix aboneleri ile buluşacak. Şahmaran dizisinin ilk fragmanı paylaşıldı. Şahmaran’da Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz’in sevişme sahneleri konuşulmaya başlandı.

Şahmaran dizisinin konusu ne

Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler.

Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona âşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.