Monica Bellucci genç sevgilisi ile defilede

06.03.2019
A+
A-

Dünyaca ünlü seksi sinema oyuncusu Monica Bellucci kendisinden 18 yaş genç sevgilisi ile ilk kez medya karşısına çıktı.

Monica Bellucci genç sevgilisi ile defilede

Monica Bellucci genç sevgilisi ile defilede podyumdakilerden daha çok ilgi gördü. Sinemanın seksi yıldızlarından Monuca Bellucci, kendisinden 18 yaş genç Fransız sevgilisi ile bir defile çıkışı el ele görüntülendi. 

Paparazzilere ve hayranlarına el sallayan 54 yaşındaki İtalyan sinema yıldızı Bellucci, Chanel için düzenlenen defileyi genç sevgilisi ile birlikte izledi. 

Monica Bellucci 54 yaşında. Monica Bellucci’nin sevgilisi Nicolas Lefebvre  ise 36. Aralarında 18 yaş fark var. Bellucci, oynadığı filmlerde daima seksi kadın imajı ile kamera karşısındaydı. Güzelliği ve cesur sahneleri ile sinema dünyasında derin izler bırakan Monica Bellucci’nin özel hayatında da farklılığı genç sevgilisi ile ortaya çıkıyor. 

İtalyan yıldız Monica Bellucci ve Fransız sevgilisi Nicolas Lefebvre.

Dünyaca ünlü modacı Karl Lagerfeld’in ölümünden önce Chanel için tasarladığı koleksiyonun tanıtıldığı Paris’teki defileyi Monica Bellucci genç sevgilisi ile birlikte izledi. 

Defile çıkışı ilk kez Monica Bellucci ve Nicolas Lefebvre birlikte görüntülendi. Onların ilişkileri biliniyordu. Ancak yan yana el ele görülmemişlerdi. Defile çıkışı ilk kez Monica Bellucci kendisinden 18 yaş genç sevgilisi Nicolas Lefebvre ile görüntü verdi. 

Defile mekanının dışında bekleyen paparazziler bol bol fotoğraf çekerken, Bellucci rahat tavrı ile hayranlarına da el salladı. Bellucci’nin yeni sevgilisi Nicolas Lefebvre, Fransız bir sanatçı ve set tasarımcısı. Nicolas’ın modellik geçmişi de var.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.