Monica Belluci İstanbul’da tiyatro sahnesinde

15.10.2021
A+
A-

Dünyaca ünlü soprano Maria Callas’ın hayatının canlandırıldığı ‘Maria Callas: Mektuplar ve Anılar’ adlı oyun Zorlu PSM’de sergilenecek. Oyunda Maria Callas’ı Monica Belluci canlandırıyor.

Monica Belluci İstanbul’da tiyatro sahnesinde seyircinin karşısına çıkacak. Dünya sinemasının gelmiş en seksi oyuncuları arasında yer alan İtalyan yıldız Monica Belluci Türkiye’de tiyatro seyircisiyle buluşacak. 

Monica Belluci, Türkiye’de tiyatro sahnesine çıkacak. ‘Maria Callas: Mektuplar ve Anılar’ adlı oyunda Maria Callas’ı canlandıran Monica Belluci, 14 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyircinin karşısında olacak.

Dünyaca ünlü İtalyan oyuncu Monica Bellucci’nin performansı ile 14 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Yunan asıllı soprano Maria Callas’ın Tom Volf tarafından kaleme alınan ‘Maria by Callas’ kitabından yine kendisi tarafından sahneye uyarlanan ‘Maria Callas: Mektuplar ve Anılar’, dünyaca ünlü İtalyan oyuncu Monica Bellucci’nin performansı ile 14 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Unutulmaz sopranonun eserini titizlikle yorumlayan İtalyan oyuncu Monica Bellucci’nin performansı ile seyirci karşına çıkmaya hazırlanan Maria Callas: Mektuplar ve Anılar, Callas’ın şöhretinin ötesinde sadece Maria olarak esasında kim olduğunu, nereden geldiğini, şöhretini ne zorluklarla kazandığını, dostluklarını ve aşklarını anlatıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 21-22 Eylül tarihlerinde Atina Belediye Başkanı Kostas Bakoyanni’nin resmi konuğu olduğu sırada, Monica Bellucci’nin “Maria Callas: Mektuplar ve Anılar” monoloğunu izlemek için Herod Atticus Odeon tiyatrosunu ziyaret etmişti.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.