Müjde Ar Demet Akalın’a tepki gösterdi “Ben utandım”

Demet Akalın sahnede garsonun başından aşağı elindeki kadehteki içkiyi döktü. Tepkiler büyüdü. Müjde Ar da yaşananlara sosyal medyadan tepki gösterdi.

Türk sinemasının ünlü oyuncularından Müjde Ar, Demet Akalın’a tepki gösterdi. “Ben utandım” diyen Müjde Ar, Demet Akalın’ın sahnede garsonun başına içki dökmesini sosyal medyadan sert sözlerle eleştirdi. 

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde sahnede kendisine şampanya getiren garsonun başından aşağı o içkiyi döktü. Getirilen içkiyi beğenmeyen Demet Akalın, kadehtekinin şampanya değil elma suyu olduğunu belirterek tepkisini garsonun başından aşağı o çiçeği dökerek göstermişti. 

Çok tartışılan bu görüntülere Müjde Ar da duyarsız kalmadı. Müjde Ar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “İnsanlar ekmek parası için çalışıyor, rezil olmak için değil. Ben utandım” dedi. 

Demet Akalın’a tepkiler büyüyor

Sahne aldığı mekanda getirilen şampanyayı beğenmeyen Demet Akalın, garsonun başından aşağı döken Demet Akalın’a tepkiler çığ gibi büyüyor. Kısa sürede Twitter’da gündem olan şarkıcıya bir tepki de oyuncu Müjde Ar’dan geldi.

Önceki akşam bir mekanda sahne alan Demet Akalın, gönderilen içkiyi beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü. “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek bir de sitemde bulunan Akalın, daha sonra getirilen içkiyi sahnede açarak içti.

Müjde Ar “Ben utandım”

Görüntülerin yayılmasının ardından Twitter’da gündem olan Demet Akalın’a tepkiler çığ gibi büyürken Müjde Ar da sessiz kalamadı.

Videoyu izledikten sonra Twitter’da paylaşım yapan Ar, “Sanatçı var, sanatçı var… Hiç kusura bakma Demet Akalın. İnsanlar ekmek parası için çalışıyorlar, rezil olmak için değil. Sonuçta sen de orada ekmek parası için varsın. Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu? Bu yüzden videoyu paylaşmayacağım. İzlemez olaydım. Ben utandım resmen” dedi.

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.