Müjde Ar stand-up gösterisine hazırlanıyor

Müjde Ar stand-up gösteri hazırlığında. Yeşilçam’ın cesur kadınlarından Müjde Ar, Brand Week Istanbul onur konuğu oldu.

Müjde Ar stand-up gösterisine hazırlanıyor

Müjde Ar stand-up gösterisine hazırlanıyor. Müjde Ar Brand Week Istanbul onur konuğu oldu. Müjde Ar, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini, dünyanın en yaratıcı zihinleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen Brand Week Istanbul’un bu yılki onur konuğuydu. 

Yeşilçam’ın cesur kadın oyuncusu Müjde Ar, Brand Week Istanbul 2019’un onur konuğu olarak sahnedeydi. Müjde Ar, salondakilere müjdeli bir haber verdi. Müjde Ar stand-up gösterisi için kolları sıvadığını, sahnelere yeniden merhaba diyeceğinin müjdesini verdi.

Müjde Ar, kendisini “Ben deli Aysel’in kızıyım.” diyerek tanımladı.

Sanatçı, Yeşilçam’da yarattığı karakterle sinemada gösterilen kadın figüründe yarattığı değişimler üzerine anlattığı hikayeleriyle katılımcılara Türkiye sinemasının gelişimi konusunda yeni çarpıcı bilgiler sundu.

Yasaklanan reklam filmlerinden, hiç para almadan oynadığı kült filmlere kadar pek çok bilinmeyenini anlatan Ar, annesinin hayatını anlatan sinema filmi için senaryo yazımının bittiğini ve bir sene içerisinde filmin vizyona gireceğini de duyurdu. İsmi “Aysel / Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam” olacak sinema filminin yönetmenlik görevini de Çağan Irmak’ın çekeceğini duyuran Ar, sahnelere merhaba demeye hazırlandığı stand-up gösterisi ile ilgili de detayları dinleyicilerle paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.