Münir Özkul dualarla anıldı

Tiyatro ve sinema dünyamızını unutulmaz ismi Münir Özkul ölümünün birinci yılında mezarı başında dualarla anıldı. Özkul’un Bakırköy Mezarlığı’ndaki mezarı başında sevenleri bir araya geldi.

Münir Özkul dualarla anıldı. Ölümünün üzerinden bir yıl geçen Münir Özkul, Bakırköy Mezarlığı’ndaki kabrine sevenleri ve yakınları geldi. 

Tiyatro ve sinema dünyamızın unutulmaz oyuncusu Münir Özkul’u 93 yaşında kaybetmiştik. Münir Özkul, 5 Ocak 2018 tarihinde vefat etmişti.

Merhum usta sanatçının kabri, Bakırköy Mezarlığı’nda bulunuyor. Münir Özkul için ailesi ve sevenleri bir anma etkinliği düzenledi.

Hababam Sınıfı oyuncusu Ahmet Arman ve sayıda sanatçı Münir Özkul’u anmak için kabri başına geldi. Kızları Güner Özkul ve Hayriye Özkul babalarının ölümünün birinci yılında sevenleri ile birlikteydi. 

Özkul’un mezarına karanfiller bırakıldı. Anılar dile geldi. Sonunda hep birlikte Münir Özkul’un ruhu için dua edildi. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.