Müslüm filminin fragmanı yayınlandı

Müslüm Gürses’in hayatını konu eden Müslüm filmi yakında vizyona giriyor. Film için hazırlanan yeni fragman yayınlandı.

Müslüm filminin fragmanı yayınlandı

Müslüm filminin fragmanı yayınlandı. Müslüm Gürses’in hayatını anlatan Müslüm filmi ile ilgili yeni görüntüler paylaşıldı. Fragmanda, sanatçıyı canlandıran Timuçin Esen’in sesinden, hafızalarda yer eden “İtirazım Var” şarkısını yeni görüntüler eşliğinde dinliyoruz. Türkiye’nin kült seslerinden Müslüm Gürses’in ilgi çekici hayat hikayesinin beyaz perde için çekimleri sürüyor. 

Farklı ses tonu ve üslubu ile sahnede büyük hayranlık uyandıran ve geniş bir hayran kitlesi bulunan Müslüm Gürses’in hayatı ölümünden sonra film oluyor. Müslüm filminin yönetmenliğini Can Ulkay yapıyor.

Müslüm 26 Ekim’de vizyonda

Film 26 Ekim’de vizyona girecek. Filmdeki müziklerde Ender Akay ve Sunay Özgür imzası bulunuyor. Ünlü müzisyen Burhan Bayar ise filmin Genel Müzik Direktörü. Bayar, Müslüm Gürses’in çocukluk arkadaşı.  Tüm yaşamı ve müzik kariyeri boyunca her zaman yanında olan, can dostu olarak da tanınıyor.

[button color=”red” link=”https://724kultursanat.com/hakan-gunday-ve-gurhan-ozciftciden-muslum-tesekkuru/”]SENARYO HAKAN GÜNDAY’DAN[/button]

Müslüm’ün görüntü yönetmeni Martin Szecsanov, Kostüm Tasarımı  Baran Uğurlu, Kurgu ise Mustafa Presheva’ya ait.  Filmin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Şahin Kendirci,  Turgut Tunçalp, Güven Kıraç, Erkan Kolçak Köstendil, Caner Kurtaran, Goncagül Sunar, Aleyna Özgeçen . 

Müslüm filminin fragmanı sanatçının çok sevilen şarkıları arasında yer alan “İtirazım Var” ile hazırlandı. Filmde Müslüm Gürses’i Timuçin Esen oynuyor. 

Editör: Serdar Tunatürk

Reklam
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@yavuzrencberler.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.