Naim filminin türküsü Güldaniyem klibi yayınlandı

Naim filminin türküsü Güldaniyem diğer bilinen adıyla Gidene Bak Gidene sosyal medyada hızla yayılıyor. Filmde rol alan Selen Öztürk’ün çekimler sırasında söylediği türkü için özel bir klip yapıldı.

Naim filminin türküsü Güldaniyem klibi yayınlandı. Efsanevi sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı Naim filmi sinemada seyirciler tarafından çok sevildi. Vizyonda ikinci haftasına giren film için yeni bir klip yayınlandı. 

Gişede de ikinci haftayı birinci olarak tamamlayan Naim filminde, Naim Süleymanoğlu’nun annesi Hatice Süleymanoğlu rolünü Selen Öztürk canlandırdı.

Selen Öztürk çekimler sırasında Bulgaristan’da söylediği “Güldaniyem” türküsü sosyal medyada hızla yayılıyor. Filmde rol alan, Bulgaristan’da yaşayan soydaşlarımızın eşlik ettiği şarkı eğlenceli görüntüler eşliğinde yayınlandı.

Kasım ayının sonunda vizyona giren ve ikinci haftasında gişede birinci sıraya yükselen “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi, konusuyla olduğu kadar şarkılarıyla da izleyicilerin ilgisini çekiyor. Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, müziklerinde Fahir Atakoğlu’nun imzasının bulunduğu filmde, şarkılar dikkat çekiyor.

Naim Süleymanoğlu’nun annesi Hatice Süleymanoğlu rolüyle harikalar yaratan Selen Öztürk’ün söylediği “Güldaniyem” (Gidene Bak Gidene) şarkısı sosyal medyada hızla yayılıyor. Mestanlı ve Kırcaali gibi efsanevi sporcumuzun doğup büyüdüğü topraklarda da çekilen filmin kamera arkası görüntüleriyle hazırlanan eğlenceli klipte Selen Öztürk’e filmde rol alan yerel halk eşlik ediyor.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.