Netflix Atiye dizisinin ilk fragmanını paylaştı

28.11.2019
A+
A-

Netflix’in yeni Türk dizisi Atiye için tanıtımlar başladı. Atiye’nin ilk fragmanı ve diziden fotoğraflar paylaşıldı.

Netflix Atiye dizisinin ilk fragmanını paylaştı. Netflix, yeni Türk dizisi Atiye’yi tanıtıyor. Atiye’nin ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Beren Saat’in rol aldığı Atiye dizisinin fragmanı ve diziden ilk fotoğraflar paylaşıldı. 

Atiye dizisinde genç ve güzel ressam Atiye’nin geçmişten günümüze uzanan mistik yolculuğu ekrana gelecek. Atiye dizisinin başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür oynuyor. Atiye’nin kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya’nın da yer alıyor.

Beren Saat Atiye rolünü oynuyor. Mehmet Günsür ise Erhan rolünde…

Atiye dizisinin konusu

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.