Nilüfer hastanede tedavi altında

Türk pop müziğinin ustalarından Nilüfer hastaneye kaldırıldı. Bir haftadır tedavi gören sanatçının domuz gribi nedeniyle tedavi edildiği öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Nilüfer hastanede tedavi altında. Bir haftadır hastanede tedavi altında tutulan Nilüfer’in domuz gribine yakalandığı öğrenildi.

Ünlü sanatçı Nilüfer bir haftadır domuz gribi nedeniyle hastanede tedavi görüyor. Pop müziğinin ustalarından Nilüfer, Nişantaşı’ndaki Amerikan Hastanesi’nde tedavi görüyor.

Nilüfer daha önce göğüs kanseri nedeniyle uzun hastanede tedavi altındaydı. Bu kez ağır bir soğuk algınlığı nedeniyle apar topar hastaneye kaldırıldı. Teşhis ise domuz gribi…

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinden öğrendiğimize göre Nilüfer’in kanser tedavisinin ardından bağışıklık sistemi zayıfladığı, bu nedenle riskli bir durum söz konusu olduğu için de gözetim altında tutulduğu ifade edildi.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.