O da koronavirüse yakalandı

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel koronavirüse yakalandı. Yönetmen Hamdi Alkan’ın oyuncu ve şarkıcı eşi Selen Görgüzel Alkan’ın testi pozitif çıktı. 

Pandeminin etkisi ikinci dalga olarak tüm dünyayı sararken, Türkiye’de ünlü isimler de bu hastalıktan nasibini alıyor. En son gelen haberlerden biri de Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel’in koronavirüse yakalandığına dair. 

Geçtiğimiz gün testinin pozitif çıktığını öğrenen Selen Görgüzel’in, sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin evde devam ettiği öğrenildi.

41 yaşındaki oyuncunun eşi Hamdi Alkan’ın ise testinin negatif çıktığı ve evde karantinada olduğu öğrenildi.

Pandemi döneminde eşi hamdi Alkan’ı tıraş eden Selen Görgüzel, o anları sosyal medya hesabından paylaşarak, “Selen güzellik salonu. Selen restaurant. Selen kafe. Selen sinema salonu. Selen fitness. Selen TV. Selen butik. Selen spa. Selen tiyatro ve daha bir sürü şey. Hayat gerçekten #evesığarmış” mesajını yazmıştı.
 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.