Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü ne zaman başlıyor

27.04.2019
A+
A-

Okan Bayülgen televizyon ekranlarına geri dönüyor. Dada Kabare ile bir süredir gündemde olan Okan Bayülgen, aynı tarzı televizyona taşıyor.

Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü ne zaman başlıyor

Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü ne zaman başlıyor? Ünlü şovmen Okan Bayülgen televizyon ekranlarına geri dönüyor. Gece yarılarına kadar süren yayınlarıyla tanınan Okan Bayülgen, yeniden uykusuz bırakacak. 

Okan Bayülgen’in programının adı “Uykusuzlar Kulübü”… Programın yayınlanacağı kanal ise tv100. 

Ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, yeni programıyla sevenlerinin karşısında olacak. Okan Bayülgen Uyukusuzlar Kulubü ile ilgili kısa bir tanıtım yayınladı. Sosyal medyadan paylaştığı tanıtımda Uykusuzlar Kulübü’nün cumartesi geceleri ekrana geleceğini açıkladı. 

Ünlü televizyoncu ve oyuncu Okan Bayülgen, uzun bir aranın ardından tv100’de ekranlara dönecek. Okan Bayülgen, yeni programının tanıtım filmini de sosyal medya hesabından paylaştı.

tv100 kanalı 3N Medya çatısı altında yayın yapıyor. Haber kanalı olan tv100, Okan Bayülgen’in yeni adresi. Cumartesi geceleri yayınlanacak olan Uykusuzlar Kulübü’nde Okan Bayülgen her zamanki gibi yine birbirinden ilgi çekici konular ve konuklarla ama bu kez ‘kabare’ ortamında seyirciyle buluşacak. 

Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübü çok yakında tv100’de yayınlanmaya başlayacak.


 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.